Чт, 15 Листопада 2018, 09:15Вітаю Вас Гость | RSS
Дубенська СЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов
Меню сайту
Категорії розділу
Наша бібліотека [34]
Нові надходження [3]
Поради учням та вчителям [18]
Інтернет-ресурси [13]
Все про все [17]
Радимо прочитати [16]
Нормативні документи [11]
Віртуальні книжкові виставки [2]
Наше відео [5]
Форма входу
Наше відео
Статистика сайту
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Контакти
35604
Рівненська обл.
м.Дубно
вул.Пушкіна, 3
тел.: (03656) 2-22-56
e-mail: sznz5@meta.ua
Погода в Дубно
Погода в Дубно

Бібліотека


Головна » 2018 » Березень » 15 » Кращі книги року
13:27
Кращі книги року
Книга грудня (рейтинг читачів)

 

 

Андрухович С. Сузір`я курки / худож. Прохасько М. - Львів: Видавництво Старого Лева. - 2016. - 46 с.

"Сузір`я курки" - історія про дитинство і старість, про зв`язок між живими істотами і природою, про симпатію і страхи, про бабусю і дівчинку, рись і кота, про курку Марічку і велику зоряну курку Іскру, яка дивиться на нас із Небес.

 

Книга грудня (рейтинг бібліотекарів)

Хома А. Репетитор: роман. - Львів: Видавнича компанія "АРС", 2013. - 208 с.

 
У день свого народження Андрій Шелепінський потрапляє у автокатастрофу. З цієї миті його життя кардинально змінюється. Час розпочинає свій зворотній відлік і несподівано здійснює його давню приховану мрію...
У хлопця є всього кілька секунд, щоб врятувати життя свого ворога, і шість днів, щоб врятуватися самому. Чи вдасться йому здолати морок, вижити і дочекатися сонця?
 

 

Книга листопада (рейтинг читачів)

 

 

Воскресенська Н. Першокласні історії. Оповідання. - Тернопіль: Навчальна книга - Богдан, 2009. - 96 с.

"- Мамо, я хочу вчитися! Відведи мене до школи!...
... вони нарешті зрозуміли, що без навчання можна бути лише мурахою або іншою кузькою. А хто собі такого побажає?"
Кумедні історії першокласників дають відповіді на багато твоїх питань: навіщо вчитися? що таке комп`ютероманія? як пройти тест на інтелект? Як проводити дозвілля? і т.п.
Прочитайте, і ми впевнені - вам сподобається!

 

 

Книга листопада (рейтинг бібліотекарів)

Кокотюха А. Червоний: роман / Андрій Кокотюха; передм. В. Кіпіані; худож. Н. Переверзєва. - 2-ге вид.- Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного дозвілля", 2015. - 320 с.: іл.
 
 
Їм закидають масові вбивства вчителів. Бандерівцям місце в ГУЛАГу, де вони... можуть бути корисними. Замість скніти в таборах ватажок повстанців Данило Червоний наводить там лад! І нехай він планує втечу, йому, героєві чи бандиту, єдиному до снаги приборкати ув`язнених злодіїв. Як це було, розкажуть три свідки: міліціонер, чекіст і ворог народу. Не шукайте Червоного ані серед мертвих, ані серед живих, шукайте серед овіяних легендою!

 

 

 

Книга жовтня (рейтинг читачів)

 

 

Лобода О. Добре мати мрію! Звичайні пригоди хлопчика Захара.Оповідання. - К.: Національний Книжковий Проект, 2012. - 48 с.: іл. Л. Горошко

Добре, коли твої мрії і бажання здійснюються. Але Захар повинен зробити нелегкий вибір: купити собі омріяну машинку або подарунок матусі на день народження; знайденого цуценя Бімку, якого він встиг полюбити, повернути господині або залишити у себе. Як же бути? А що робити Захару, якщо він взяв сірники, влаштував пожежу і "пофарбував" тата в синій колір? Читайте історії про хлопчика Захара, і ви дізнаєтеся, чим це все закінчилося.
 
 

Книга жовтня (рейтинг бібліотекарів)

 

 

Гаврош О. Блукаючий народ. Роман-подорож у часі і просторі. - К.: Нора-Друк, 2012. - 312 с.: іл. Мандри.

Автор пропонує здійснити цікаву мандрівку на землі нинішньої Сербії, куди понад два з половиною століття тому було переселено кілька тисяч українців Закарпаття. Ми зустрінемось з найдавнішою українською діаспорою в Європі, представники якої не тільки не розчинилися поміж своїми значно могутнішими сусідами, але й зберегли рідну мову, віру і національну свідомість.

 

Книга вересня (рейтинг читачів)

 

 

Сашко Лірник. Казки Лірника Сашка: Казки. / іл. Інокентій Коршунов - К.: ТОВ "Гамазин", 2014. - 72 с.

Не перевелись в Україні справжні козаки! Скільки зла не роби, а добро все одно переможе! Тільки справжній козак знає, як обхитрити чорта і навчити його співати козацьких пісень!

 

Книга вересня (рейтинг бібліотекарів)

 

 

Волков О. Переможець отримає все: Роман. - К.: ТОВ "Гамазин", 2007. - 414 с.

Роман написаний маестром інтелектуального детективу - Олексієм Волковим.
Коли хтось загадковий спробує очорнити світ, у якому ти живеш, ти повстанеш, аби перемогти. Бо лиш сильні чоловіки вміють перемагати, бо лише переможці отримують все!
Тож, дорогі читачі, приємних вам відкриттів і якнайкращих вражень!

 

 

Книга серпня (рейтинг читачів)

 

Малик Г. Вуйко Йой і Страшна Кука: повість / Галина Малик. - Київ: Грані-Т, 2013. -136 с., іл. (Серія "Сучасна дитяча проза")

Персонажі книги вигадали Куку. Виникло ТЕ, чого ніхто не знає: яке ВОНО? де живе? що полюбляє? Навіть невідомо, чи ВОНО добре, чи зле.

Яким буде уявний друг вашої дитини, залежить тільки від неї самої. Однак, він напевне буде ідеальним, адже матиме все найкраще. Як Страшна Велика Кука, яка насправді виявилася зовсім не страшною і не такою й вже великою. До того ж, її дуже потребує гамірлива компанійка вуйка Йойя. А Кука й сама розуміє, як добре знайти себе і бути собою.

 

Книга серпня (рейтинг бібліотекарів)

Циганчук К. Коли приходить темрява : роман / Ксенія Циганчук ; передм. А. Кокотюхи. - Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного дозвілля", 2016. - 256 с.

Усе біль жорстокими й цинічними стають вбивства, які скоює загадковий рівенський маніяк... Назар, перший, хто опинився на місці злочину, тепер постійно відчуває на собі чийсь холодний погляд. Так, наче дивиться темрява... Хтоось стежить за квартирою його коханої Лізи та її молодшої сестри, а слідчий Малашко безсилий щось вдіяти. Це змушує Назара з дівчиною стати до справи. Єдине, що відомо: вбивця звужує коло, наближаючись до хлопця. Він той, хто зовсім поруч... Інтуїція ще ніколи не підводила Назара. Маленьке зусилля - і він зазирне в очі вбивці...

 

Книга липня (рейтинг читачів)

Нестайко В. Чародій Будьласка і чаклун Нетреба : Казкові пригоди Грайлика. Пригода п`ята: Казкова повість: нова авт. ред. / Худож. О. Чичик. - Київ: Видавнича група КМ-БУКС, 2016. - 64 с.:іл.

Чи завжди добре, коли дітлахам у всьому потурають, виконують усі їхні забаганки? Уявіть ситуацію, коли отримуєш все, що забажаєш. Що тоді буде? Саме в таку ситуацію потрапили Дитиндівці, тобто всі діти з Грайликового двору. Цікаво, що з того вийшло? Про це довідаєтеся з останньої книжки "Казкових пригод Грайлика".

 

Книга липня (рейтинг бібліотекарів)

Горбань С., Лапіна Н. Зодчий із пекла. - Черкаси : видавець Кандич С. Г., 2013. - 240 с.

Низка загадкових подій та вбивство приголомшує мешканців старовинного палацу, збудованого за проектом відомого українського архітектора. Невже у вир життя втрутилися містичні сили? Це хитромудре павутиння починає розплутувати розумний та завзятий детектив Кінчев...

Роман вражає психологізмом і точністю соціального аналізу дійсності, адже не випадково він бу4в відмічений дипломом "Коронації слова" під назвою "Майстри неможливого".

 

Книга червня (рейтинг читачів)

Стрековська-Заремба М. Філіпек і весела сімейка / Малгожата Стрековська_заремба; пер. І. Котлярської-Фесюк.- Харків: ВІД "ШКОЛА", 2016. - 160 с. - (Серія "Нова книга".)

Кумедні історіїпро веселого бешкетника Філіпека та його друзів розсмішатьяк дітей, так і дорослих. Вони побачать світ його очима - очима "дуже чемної, розважливої та розумної не на свої роки дитини", як він каже про себе сам.

 

 

Книга червня (рейтинг бібліотекарів)

Малярчук Т. Біографія випадкового чуда : роман / Таня Малярчук. - Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного дозвілля", 2012. - 240 с.

Лєна з дитинства була особливою: без царя в голові, навіть Бог у неї був позичений. Якось Лєна облишила молитися - і нічого, грім не побив, і кульова блискавка, що колись спалила її улюблену виховательку, оминула. Але втратити віру в чудо їй не дала диво-жінка, яка нагодилася рятувати її земляків, поки сама, уже доросла, Лєна тренувалася на бездомних собаках. Чим обернеться власна спроба героїні допомогти ближньому - польотом над гніздом зозулі чи вознесінням?

 

Книга травня (рейтинг читачів)

Роні-старший, Жозеф. Печерний лев: Повість: (для серед. шк. віку) / Пер. з франц. А. О. Перепаді; Іл. Л. П. Дурасова. - Київ: Школа, 2006. - 208 с.: іл. - (Світ неймов. пригод).

Повість переносить нас на десятки тисяч років назад. Образно і захоплююче змальовує автор сповнене пригод і тривог життя доісторичних людей, змушених вести сувору боротьбу згрізними силами природи, з лютими хижаками, з ворожими племенами. Мужність і винахідливість, розум і воля, вірність і міцна дружба допомагають героям долати перешкоди і допосягати своєї мети.

 

 

Книга травня (рейтинг бібліотекарів)

Білики Леонід та Леся. Портрет Діани: роман / Леся Білик, Леонід ББілик. - Тернопіль : Богдан, 2016. - 144 с.

Якщо впадеш - завжди можеш звестися, якщо загубиш - знайти.

Лише не втрачай довіри до того, хто простягнув руку, щоб допомогти. Бо довіра - сутність любові. Але все так непросто в житті, непросто й у цьому інтригуючому романі.

 

Книга квітня (рейтинг читачів)

Стронг Дж. Кімнатні пірати / Джеремі Стронг; пер. А. Поритко.- Львів: Видавництво Старого Лева. - 2015. - 152 с. - (Серія "Читання для реготання".)

Не дивуйтесь, якщо по сусідству з вами оселяться справжні пірати! Адже далеко не кожен пірат любить море. Серед них є такі, що води на дух не переносять, зате обожнюють затишні помешкання, в яких можна не лише чудово облаштувати піратськийкорабель, але й відшукати скарби.

 

Книга квітня (рейтинг бібліотекарів)

Кокотюха А. Пророчиця : Роман / Кокотюха Андрій. - Київ : КМ Publishing, 2011. - 288 с.

В минулому - оперативник конотопського карного розшуку, Сергій Горілий відсидів чи не за всі гріхи рідної міліції, але був випущений за зразкову поведінку. Тепер він КС - "колишній співробітник". Ледь не в перший день свого перебування на свободі Сергій вплутується в "мокру" справу, від якої ще й відгонить містикою. Місцевий бізнесмен, якому пророчиця наворожила смерть, і справді незабаром помирає за загадковиї обставин. Дуже скоро в самій круговерті розслідування опиняється і Горілий, якому пророчиться також навіщувала близьку смерть. Та чи всі пророцтва збуваються?..

 

Книга березня (рейтинг читачів)

Росіццький Р. Лук нічної гроиовиці : повість-казка. - Львів: Видавництво Старого Лева. - 2015. - 233 с. - (Серія "Читання для реготання".)

Чого бракуєтринадцятирічному підліткові, як то кажуть, для повного щастя? Сенсерної "труби", крутого ноутбука, мерседеса останньої моделі? А може, життя втрачає сенс без любові і турботи батьків, доброти бабусі й дідуся, вірної подруги? Або - вічної і неповторної природи, яка відкриває всі свої скарби, якщо ти не ледар і не варвар? Не зайвою буде й дрібка фантазії. І непереборне бажання змінювати світ на краще.

 

Книга березня (рейтинг бібліотекарів)

Керет Е. І раптом стукіт у двері: оповідання / Етгар Керет; пер. з англ. А. Бондара; худож.-оформлювач Л. П. Вировець. - Харків: Фоліо,2016. - 186 с. - (Карта світу).

Герої невеликих оповідань, що увійшли до цієї книжки живуть одночасно в двох світах: реальному і фантасмагоричному. Їхня поведінка інколи здається абсурдноє, але водночас вона цілком буденна. У цьому і полягає мистецтво письменника - він використовує гіперболізовані, а то й фантастичні засоби для того, щоб розповісти про повсякденні, часом суто прозаїчні та банальні життєві ситуації.

 

Книга лютого (рейтинг читачів)

Бернет Ф. Маленька принцеса / Френсіс Годжсон Бернет; Пер. з англ. В. Левицької; Іл. Ю. Радіч-Демидьонок. - Київ: Компанія ОСМА, 2015. - 320 с.: Іл.

Сара - незвичайна дівчинка, в неї бурхлива фантазія, та найголовніше те, що вона прагне до всіх бути доброю і великодушною. Опинившись у скрутному становищі, дівчинка мужньо переносить злидні, образи, знущання, намагаючись поводитися як справжня принцеса.

 

 

Книга лютого (рейтинг бібліотекарів)

Рогошко А. Крізь безодню до Світла : роман / Алла Рогошко - Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного дозвілля", 2016. - 208 с.

Кохання прийде до трьох подруг, Віри, Мар`яни та Христини, навесні, з пахощами бузку та гірким присмаком жасминового трунку. Воно буятиме влітку, даруючи спекотні ночі кохання і раптові гроза, а восени збере врожай - втрат, і надбань, і усмішок крізь сльози. Кожна з жінок заплатить свою ціну за кохання, і лише тому, що одна людина вважатиме себе сильнішою за долю. Що ж, врешті-решт, принесе їм зима - звичний холод самотності чи вистраждане, вимріяне тепло сімейного вогнища?

 

Книга січня (рейтинг читачів)

Григорук А. Триста бочок із медами: Пізнавальні оповідки / А. І. Григорук. - Тернопіль : Навчальна книга - Богдан, 2012. - 96 с.

Прочитавши книжку ви дізнаєтесь про багато речей, які з першого погляду, тематично різні. Однак мати чітку уявлення про них повинна кожна культурна людина. Що являє собою Всесвіт? Хто такі трипільці чи скіфи? Навіщо вимірюють час? Як збудовано людський організм? Що означає твоє ім`я?.. На ці й багато інших, не менш важливих питань тут дано лаконічну відповідь.

 

 

Книга січня (рейтинг бібліотекарів)

Ода радості: зб. оповідань / уклад. і передм. Г. Вдовиченко. - Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного дозвілля", 2014. - 272 с.

Одного разу десять відомих авторів - Люко Дашвар (Херсон), Володимир Лис (Луцьк), Сергій Жадан (Харків), Галина Вдовиченко (Львів), Макс Кідрук (Рівне), Лариса Денисенко (Київ), Ірен Роздобудько (Донецьк), Олександр Гаврош (Ужгород), Євген Положій (Суми) та Яна Дубинянська (Крим) - вирішили поділитися своїм рецептом радості. А радість буває різна:легка, як вітерець, або з присмаком смутку, тепла й тиха чи сонячно яскрава - обирайте свою.

 

Переглядів: 47 | Додав: Bibliotekar2213 | Рейтинг: 0.0/0
School 5 Life
Новий номер шкільної англомовної газети "School 5 Life"

Пошук
Календар
«  Березень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Друзі сайту
Архів записів