Чт, 22 Лютого 2018, 01:52Вітаю Вас Гость | RSS
Дубенська СЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов
Меню сайту
Категорії розділу
Наша бібліотека [32]
Нові надходження [3]
Поради учням та вчителям [18]
Інтернет-ресурси [12]
Все про все [16]
Радимо прочитати [16]
Нормативні документи [11]
Віртуальні книжкові виставки [2]
Наше відео [5]
Форма входу
Наше відео
Статистика сайту
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Контакти
35604
Рівненська обл.
м.Дубно
вул.Пушкіна, 3
тел.: (03656) 2-22-56
e-mail: sznz5@meta.ua
Погода в Дубно
Погода в Дубно

Бібліотека


Головна » 2012 » Вересень » 24 » Підбірка книг для сімейного читання
13:29
Підбірка книг для сімейного читання
Підбірка книг для сімейного читання
 
Якщо Вас цікавить,
як уникнути проблем у спілкуванні,
 допомогти своїм дітям у їхній соціальній адаптації,
тоді пропоную Вам  рекомендовану літературу  по цій темі:

-->Браун-Галковська М. Домашня психологія / [Текст]: Марія Браун-Галковська; пер.з польськ. З.Городенчук.-Львів:Свічадо, 2000.-176 с.
-->Багато труднощів у сім’ї виникає через брак елементарних знань у царині міжлюдських стосунків. Цими знаннями дуже часто легковажать, не усвідомлюючи, скільки користі вони можуть принести як окремій особистості, так і найменшій та найважливішій частинці суспільства – сім’ї. Авторка книги, професор психології і мати чотирьох дітей, намагається розглянути проблеми пересічної сім’ї у всіх її складних взаємозв’язках з психологічної точки зору. Популярний, легкий стиль викладу робить книжку цікавою для кожного.
 
-->Бех І. Виховання особистості/ [Текст]: У 2 КН. 1:Особистісно орієнтований підхід: теоретико-технологічні засади: Навч.-метод. видання.- К.: Либідь, 2003.-277 с.
У навчально-методичному посібнику розкривається наукова сутність нової освітньої філософії виховання особистості-особистісно-орієнтований підхід. Уперше у вітчизняній навчальній літературі викладаються принципи організації виховного процесу, який забезпечує формування і розвиток підростаючої особистості, системи особистісних цінностей як регуляторів її суспільно-значущої поведінки. Подаються психолого-педагогічні засади створення інноваційних виховних технологій і розв’язання соціально-моральних задач, спрямованих на духовне зростання людини.
 
-->
Бех І. Виховання особистості/ [Текст]: У 2 КН. 2:Особистісно орієнтований підхід: науково-практичні засади: Навч.-метод. видання.- К.: Либідь, 2003.-280 с.
-->
У навчально-методичному посібнику розкриваються сутнісні характеристики виховного процесу, його особливості, що визначаються специфікою соціально-освітньої ситуації. Пропонується система виховних закономірностей, на які має орієнтуватися  педагог у процесі реалізації особистісно орієнтованої моделі виховання. Дається конкретна технологія інтимно-особистісного спілкування вихователя й вихованця, завдяки якій досягаються певні особистісно-розвивальні цілі. Наводяться основні професійно-особистісні параметри педагога, необхідні для його інноваційної виховної діяльності. Розкриваються наукові засади проведення експерименту у сфері виховання та методи дослідження особистісно орієнтованого освітнього процесу.
 
Гольдштейн А., Хомик В. Тренінг умінь спілкування: як допомогти проблемним підліткам / [Текст]: Арнольд Гольдштейн, Володимир Хомик; пер.з англ..В.Хомика.-К.:Либідь, 2003.-520 с.
Пропонується широкий спектр психологічно забезпечених тренінгових технологій, які мають за мету допомогти проблемній молоді набути навичок ефективного спілкування, не залишатися на самоті у стресових ситуаціях, випадках збурення агресії, перед необхідністю морального вибору, розв’язання складних життєвих проблем і т.ін. Подано тренінгові методи, які охоплюють проектування ситуацій, моделювання, рольові ігри, групові дискусії та інші активні засоби, що сприяють залученню до групових занять і посилюють мотивацію до набуття соціальних умінь. Для вчителів, вихователів шкіл-інтернатів, психологів, студентів вищих навчальних закладів, працівників соціальних служб.
 

Категорія: Радимо прочитати | Переглядів: 606 | Додав: Bibliotekar | Рейтинг: 0.0/0
School 5 Life
Новий номер шкільної англомовної газети "School 5 Life"

Пошук
Календар
«  Вересень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Друзі сайту


Архів записів