Нд, 26 Травня 2019, 13:00Вітаю Вас Гость
Дубенська СЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов
Меню сайту
Форма входу
Наше відео
Статистика сайту
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Контакти
35604
Рівненська обл.
м.Дубно
вул.Митрополита Шептицького, 3
тел.: (03656) 2-22-56
e-mail: sznz5@ukr.net
Погода в Дубно
Погода в Дубно

Віртуальна приймальня


Головна » Віртуальна приймальня [ Додати питання ]

Доброго дня! Чи можна учням школи користуватись ПК планшетами в процесі підготовки і у навчанні, вдома та на уроках, як це робиться в школах м. Києва?
Дозволено.


Питання облаштування тротуару по вул. Пушкіна постійно піднімається перед місцевою владою. Є надія, що питання вирішиться позитивно.


Оцінка з польської мови в додаток до атестата вноситись не буде.


Безкоштовно ввести додаткові уроки немає можливості.

Перездача предмета.
Перездавати можна лише оцінку за семестр. Для цього батьки пишуть заяву на імя директора школи. Створюється спеціальна комісія, яка приймає перездачу тем.

Скажіть, будь ласка, коли у школі відбудеться новорічний ранок у 4 класі?
Новорічний ранок для учнів 4-х класів відбудеться у п'ятницю, 28 грудня, о 12.00 год.

Петро Григорович, посприяйте, щоб учні старших класів могли на перервах пообідати!
Ми провели моніторинг організації харчування старшокласників. Виявили, що старшокласники приходять в їдальню під кінець перерви. Тому і не встигають пообідати. Необхідно з початком перерви заходити в їдальню.

Батьків 8-а класу турбує питання про класовода цього класу.Діти,по суті,вже 2 роки безпритульні.Класний керівник більше знаходиться на лікарняному ніж на роботі.Бат.комітету класу не можна спланувати ні зборів,ні збирання благодійних коштів.Вирішити робочі питання з керівником також неможливо.Хімію діти майже не знають,бо ,то немає вчителя,то вчитель з іншого предмету веде її.Як довго це буде продовжуватися?Ми розуміємо,що у Момотюк Н.О. серйозна хвороба.Але чому наші діти повинні від цього страждати?А де їм набиратися знань з хімії? Йти до репетиторів?
 Оскільки це перше звертання, ми постараємось вирішити дану проблему при офіційному зверненні батьків до директора.

Чому учнів 8-х класів знову заставляють купляти підручники з англійської мови за 250 грн.? Минулий рік купили,на цей знову потрібно.Це що,буде продовжуватися щороку? Тоді звільніть їх від сплати благодійних внесків,чи знайти потрібно альтернативу. Вибаяте,але для основної маси батьків,це не малі гроші. Дякую.
Вчителі пропонують учням 8-х класів купити підручники з англійської мови оскільки держава їх не поставляє. Учні 7-х класів повинні відкупити у восьмикласників підручники по закінченні навчального року. На жаль альтернативи немає. 

-Чому щорічно підручники з англійської мови повинні купляти батьки учнів 8-А класу? Чому це робиться ,не порадившись з батьками? Що за самовільні експерименти? Вибачте,що не підписуюсь,бо боюсь,що це відібється на моїй дитині і ставленні до неї вчителів.
Підручники з англійської мови купують учні всіх класів. Це не самовільні експерименти. Такі підручники купують навіть у звичайних школах, не кажучи вже про спеціалізовані.

Чи встановлені у школі камери для відеонагляду?
Ні, у школі відсутні камери відеоспостереження.

Чому у блоці "Наше відео" відображаються баги???
___
Тривалість відео "Шкільна ліга КВК...." 1:57:30, але коли розпочинаєш дивитися, дуже часто перемикається на інші фрагменти, а врешті триваліть відео = 20 хв
Відео перевірено. Проблем не виявлено. Можливо проблеми пов'язані з використанням різних типів браузерів та Flash-плеєрів чи перегляді на мобільних телефонах/планшетах. Спробуйте оновити браузер та Flash-плеєр, переглянути відео безпосередньо на YouTube

Чому діти вчать вже 3тю іноземну мову в 6 класі?Є англійська,потім німецька.А для чого російська мова,як третя іноземна.Не забагато?
Ні, не забагато. З російською учні знайомляться лише на протязі одного року. Так в планах на цей рік.
Додав: Юрій

Чому в 6 класі на тижні три дні по сім уроків?Максимальна кількість годин на тиждень для 6 класу тільки 31 година,а діти мають 33 години.Це неподобство.
Нам дивно таке читати. Це ж не 25 годин. Все робимо з добрими намірами.
Додав: Юрій

Чому на сайті немає інформації про всіх вчителів?
Інформація про вчителів, які були прийняті в цьому навчальному році буде добавлена наприкінці місяця вересня.

У вас у школі не правильно показує годинник. І тому дзінок дзвонить раніше на 5 хв. Це все 100%, так як адроїд все ж таки синхронізує час з інтернетом.
Виправимось. І постараємось в майбутньому слідкувати за годинником.
Додав: Наталия

Скажіть будь-ласка чи можна встановити нові та облаштувати старі (відремонтувати та пофарбувати) лавки поблизу спортмайданчика та навколо футбольного поля, для того щоб люди, які туди приходять займатись спортом (грати у футбол, тощо) або просто погуляти з дітьми мали можливість сісти перепочити, покласти особисті речі та просто помилуватись навколишніми краєвидами, тому що однієї функціонуючої лавочки невистачає. Залучивши до вищевказаної роботи учнів та вчителя на уроках трудового навчання, або учнів, які будуть проходити літню практику.

Встановити можна. Проблема в матеріалах. Ми відновили поки що одну лавочку з кількох знищених невідомими. В планах відновлення і інших. Аби вони тільки не знищувались навмисне.

Додав: Віталік

Чому ваша школа така дорога?

Кому ви платите, за що і скільки?

Додав: Алекс

Підскажіть будь-ласка чи розглядалися вже кандидатури на посади класних керівників у 5-х класах і чи можна ознаомитися з вибором?

Кандидатури розглянуті. Наказ про призначення буде виданий у третій декаді серпня.

Додав: Север'янова Тетяна Олександрівна

Чому у вашій школі не триває проект «Картка для харчування». Це дуже комфортно, дитина сама оплачує свої обіди карткою та не потратить більше ніж треба. У мене є 2 дитини, одна навчається Києві, і там тешній школі цей проект діє. Він йому дуже подобається, і каже що також ця функція комфортна. Можливо, з 1 вересня моя друга дитина піде саме у вашу школу, і яхочу щоб у вас цей проект діяв!

Дійсно вартий уваги проект. Але в нас він поки що не діє. Вивчимо можливість участі в ньому. В жовтні місяці на загальношкільних батьківських зборах буде вирішуватись це питання.

Додав: Олексій

Добрий день! Скажіть,скільки буде цього року 10 класів,і хто буде класним керівником? Дякую!

Це залежить від того, скільки учнів прийде в 10-й клас. А далі будемо вирішувати. Якщо два класи - Артемовська Л.Ф. і Стадійчук О.С.

Додав: Олександр

Скажіть,будь-ласка,чому не вистачило підручників для учнів 10 класу? Невже не можна було попередити заздалегіть,що тих чи інших підручників не буде вистачати! Почався навчальний рік-батькам тепер бігай по книгарням у пошуках потрібних підручників.Є що не вистачає по 4-6 підручників!І в книгарні їх завезуть не раніше ,ніж через 15-20 днів.І ще негарна ситуація.Моя дочка приходила в школу за днів 10 до початку навчального року.Бібліотекарка сказала,що підручників не видає.Хоча,декілька учнів 10 класу отримали ВСІ підручники,бо у ни то мама працює в школі,то бабуся,то ще якісь причини.То де справедливість? Чи учні в школі поділяються на "своїх" і "не своїх" Дякую за увагу і надіюсь на об"єктивну відповідь,а не на чергову відписку.

Деяких підручників для 10 класу насправді на 1 вересня не вистачало. Підручники видає класний керівник. На сьогодні проблема вирішується. З підручниками "Німецька мова" вирішимо в першій декаді жовтня. Їх школа закупить.

Додав: Наталія

Чому не оновлюється презентаці класів на сайті школи на 2014-2015рр

Розділ повністю оновиться, коли усі класні керівники подадуть матеріали. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Додав: Катерина

Коли розпочинаються заняття дітей дошкільнят?

Підготовчі заняття в 1-а і 1-б класі проводяться по п'ятницях. Наступне заняття відбудеться 06 лютого 2015 року о 12.30 год.

Додав: Катерина

Коли почнеться дошкільна підготовка дітей, які підуть у перший клас в наступному році? Який день, на яку годину? Мене цікавить саме Б-клас. Дякую!

Підготовчі заняття в 1-а і 1-б класі проводяться по п'ятницях. Наступне заняття відбудеться 06 лютого 2015 року о 12.30 год.


Чому проводять в стінах школи різні фотосесії дітей без відома батьків

Батькам повідомляли про можливі фотосесії. Якщо батьки категорично проти фотографування, ніхто не заставляє. Дитина має повідомити про це вчителя.

Додав: Оксана

Вже скоро весняні канікули , а презентація необновлена

 

Дякуємо! Вже обновлена.

Додав: Катерина

Чому на сайті фото з дня знань 2014 року, а не 2015 р.
Ще немає відповіді на це питання.
Додав: Катерина

Чому в ЗМІ написано,що канікули у школах м.Дубно розпочнуться з 28 грудня,а учням оголосили,що з 31 грудня. Хто прийняв таке рішення і чому не порадилися з батьками? Дякую

Управління освіти.

Додав: Юрій

Скажіть,будь-ласка, чиїм розпорядженням продовжили навчання перед зимовими канікулами на 3 дні до 30 грудня? І яка причина і потреба було це робити? Дякую

Управлінням освіти.

Додав: Сергій

School 5 Life
Новий номер шкільної англомовної газети "School 5 Life"

Пошук
Друзі сайту