Ср, 28 Червень 2017, 20:25Вітаю Вас Гость | RSS
Дубенська СЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов
Меню сайту
Категорії розділу
Загальні [100]
Шкільні заходи [46]
Випускникам [31]
Конкурси [27]
Результати конкурсів [5]
Вчителям [6]
Спорт [7]
Шкільне відео [21]
Форма входу
Наше відео
Статистика сайту
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Контакти
35604
Рівненська обл.
м.Дубно
вул.Пушкіна, 3
тел.: (03656) 2-22-56
e-mail: sznz5@meta.ua
Погода в Дубно
Погода в Дубно

2011-2012 навчальний рік


2011-2012 навчальний рік

Підсумки
ІІІ (обласного) етапу
Всеукраїнських предметних олімпіад
з базових дисциплін у 2011-2012 н.р.

Екологія
  • Лотоцька Інна, 11 кл, ІІІ місце, вчитель Малюта С.А.

Підсумки
ІІІ (обласного) етапу  олімпіади
"Юне обдарування - 2012"

Математика
  • Гаврилюк Ярослав, 4-Б кл, І місце, вчитель Сухоплясова С.Б.

Підсумки

ІІ (міського) етапу  олімпіади
"Юне обдарування - 2012"



Математика

  • Гаврилюк Ярослав, 4-Б кл, І місце, вчитель Сухоплясова С.Б.

Українська мова і читання
  • Гаврилюк Ярослав, 4-Б кл, І місце, вчитель Сухоплясова С.Б.


Підсумки
ІІ (міського) етапу
Всеукраїнських предметних олімпіад
з базових дисциплін у 2011-2012 н.р.

Англійська мова
  • Рибарчук Віктор, 9-А кл, ІІ місце
  • Чигін Євгенія, 10 кл, ІІ місце
  • Бородай Тетяна, 11 кл, І місце

Німецька мова

  • Ролдугін Владислав, 9-Б кл, ІІ місце, вчитель Нарусевич Л.П.
  • Тинчук Анна, 10 кл, ІІІ місце, вчитель Дворянська Л.М.

Біологія

  • Пащук Олександр, 9-Б кл, ІІІ місце, вчитель Стадійчук О.С.
  • Ковальчук Владислав,10 кл, ІІ місце, вчитель Стадійчук О.С.

Хімія

  • Мельник Андрій, 10 кл, IІ місце, вчитель Василевич І.М.

Математика

  • Ролдугін Владислав, 9-Б кл, ІІ місце, вчитель Тригуб В.С.
  • Мельник Андрій, 10 кл, ІІІ місце, вчитель Артемовська Л.Ф.

Географія

  • Пащук Олександр, 9-Б кл, ІІІ місце, вчитель Клигіна В.І.
  • Дрозд Ірина, 11 кл, ІІІ місце, вчитель Клигіна В.І.

Українська мова та література

  • Ролдугін Владислав, 9-Б кл, І місце
  • Бородай Тетяна, 11 кл, ІІІ місце

Правознавство

  • Ролдугін Владислав, 9-Б кл, ІІ місце, вчитель Гончарук Л.М.
  • Познаховська Діана, 11 кл, ІІІ місце, вчитель Гончарук Л.М.

Історія
  • Ролдугін Владислав, 9-Б кл, І місце, вчитель Гончарук Л.М.
  • Лотоцька Інна, 11 кл, ІІ місце, вчитель Гончарук Л.М.

Астрономія
  • Глимбоцький Павло, 10 кл, ІІІ місце, вчитель Янок П.Г.
  • Лелеткіна Анна, 11 кл, ІІ місце, вчитель Янок П.Г.
Фізика
  • Ролдугін Владислав, 9-Б кл, ІІІ місце, вчитель Янок П.Г.
  • Токар Оксана, 10 кл, ІІІ місце, вчитель Янок П.Г.
  • Мазур Іван, 11 кл, ІІІ місце, вчитель Янок П.Г.

Інформатика
  • Ролдугін Владислав, 9-Б кл, ІІІ місце, вчитель Глодовський О.А.
  • Глимбоцький Павло, 10 кл, ІІІ місце, вчитель Глодовський О.А.

Інформаційні технології

  • Лісовик Владислав, 10 кл, ІІІ місце,  вчитель Глодовський О.А.

Екологія
  • Лотоцька Інна, 11 кл, І місце, вчитель Малюта С.А.

Трудове навчання (обслуговуюча праця)
  • Качковська Ольга, 9-А кл, ІІІ місце, вчитель Купчак В.І.



School 5 Life
Новий номер шкільної англомовної газети "School 5 Life"

Пошук
Календар
«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Друзі сайту










































Архів записів