Вт, 22 Серпень 2017, 10:08Вітаю Вас Гость | RSS
Дубенська СЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов
Меню сайту
Категорії розділу
Загальні [101]
Шкільні заходи [46]
Випускникам [31]
Конкурси [27]
Результати конкурсів [5]
Вчителям [6]
Спорт [7]
Шкільне відео [21]
Форма входу
Наше відео
Статистика сайту
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Контакти
35604
Рівненська обл.
м.Дубно
вул.Пушкіна, 3
тел.: (03656) 2-22-56
e-mail: sznz5@meta.ua
Погода в Дубно
Погода в Дубно

2011-2012н.р.


Участь учнів у конкурсах, змаганнях
у 2011-2012 н.р.


Обласний конкурс з образотворчого мистецтва "Безпека та мир в Україні".
ІІІ місце - Стецюк Богдана, 7-Б клас (вчитель Купчак В.І.).
ІІІ місце - Мошкун Тетяна, 8-А клас.

Конкурс знавців англійської мови "Грінвіч".
Кількість учасників - 68.
Результати:
  • Золотий сертифікат - 2 учні: Новіцький Владислав, Тимощук Сергій
  • Срібний сертифікат - 3 учні: Муяссарова Ірина, Крець Анастасія, Канарейкіна Катерина
  • Бронзовий сертифікат - 6 учні: Коломієць Володимир, Шевченко Олександр, Тимощук Роман, Дмитрук Евеліна, Василевич Антоніна, Волошин Назарій.

Всеукраїнська англомовна гра "Puzzle"
Кількість учасників - 17.


Всеукраїнський конкурс суспільствознавства "Кришталева сова"
Кількість учасників - 24.
Результати:
  • І місце - 5 учнів: Зірук Ірина, Карпюк Олександр, Гаврилюк Ярослав, Демидюк Марія, Цимбалюк Вікторія.
  • ІІ місце - 4 учні: Василевич Антоніна, Канарейкіна Катерина, Грибок Артур, Парфенюк Владислав
  • ІІІ місце - 5 учнів: Волошин Назар, Тимощук Сергій, Щербата Юлія, Радіонова Марія, Федчук Владислав

Міський мовно-літературний Конкурс учнівської молоді ім. Т.Шевченка
Результати:
  • ІІ місце - Денисюк Ірина (вчитель Лашкевич Т.А.), 
  • ІІ місце - Ролдугін Владислав (вчитель Орлик М.В.)
  • ІІІ місце - Кучіна Аліна (вчитель Саюк Н.М.)

Міський Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням під гаслом "Об'єднаймося ж, брати мої"
Номінація "Декоративно-прикладне мистецтво"
  • І місце - Ковальова Анна (вчитель Купчак В.І.)


Міські змагання з початкового технічного моделювання
Номінація "Найпростіші судномоделі"
  • ІІ місце - Шубнік Віталій (вчитель Сухоплясова С.Б.)


Міська виставка-конкурс з початкового технічного моделювання
  • І місце - команда Дубенської СЗОШ №5 (вчитель Камінська Ж.С.)
Змагання особистої першості
  • Розділ "Модель планера" - І місце - Демидюк Назарій
  • Розділ "Дальність польоту моделі планера" - ІІІ місце - Демидюк Назарій
  • Розділ "Транспортна техніка" - ІІІ місце - Демидюк Назарій
  • Розділ "Теоретичний залік" -  І місце - Демидюк Назарій
  • Розділ "Виконання композиції за допомогою об'ємних геометричних фігур" - І місце - Демидюк Назарій

Математичний конкурс "Кенгуру-2012".
Кількість учасників - 82
Результати:
  • Відмінно - 3 учні
  • Добре - 29 учнів

Фізичний конкурс "Левеня-2012".
Кількість учасників - 44
Результати:

  • Добре - 18 учнів
School 5 Life
Новий номер шкільної англомовної газети "School 5 Life"

Пошук
Календар
«  Серпень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Друзі сайту










































Архів записів