Вт, 22 Серпень 2017, 10:04Вітаю Вас Гость | RSS
Дубенська СЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов
Меню сайту
Категорії розділу
Загальні [101]
Шкільні заходи [46]
Випускникам [31]
Конкурси [27]
Результати конкурсів [5]
Вчителям [6]
Спорт [7]
Шкільне відео [21]
Форма входу
Наше відео
Статистика сайту
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Контакти
35604
Рівненська обл.
м.Дубно
вул.Пушкіна, 3
тел.: (03656) 2-22-56
e-mail: sznz5@meta.ua
Погода в Дубно
Погода в Дубно

2013-2014 навчальний рік


 

 

2013-2014 навчальний рік
 
 
 
Участь учнів школи
в ІІ (міському) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад 
з базових дисциплін
у 2013-2014 н.р.
 
Біологія
  • Радіонова Марія, 8 кл., ІІ місце, вчитель Стадійчук О.С.
  • Музика Соломія, 9 кл., ІІ місце, вчитель Стадійчук О.С.
  • Кравчук Роман, 10 кл., ІІ місце, вчитель Стадійчук О.С.
  • Качковська Ольга, 11 кл.,  ІІІ  місце, вчитель Стадійчук О.С.

 

Географія

  • Бронський Роман, 9 кл., ІІ місце, вчитель Клигіна В.І.
  • Жук Владислав, 11 кл., ІІІ місце, вчитель Малюта С.А.

 

Екологія

  • Качковська Ольга, 11 кл., ІІ місце, вчитель Малюта С.А.
 

Інформатика

  • Жук Владислав, 11 кл., І місце, вчитель Штихалюк О.Л.

 

Інформаційні технології

  • Будзін Дмитро, 8 кл., І місце, вчитель Штихалюк О.Л.
  • Сікора Ілля, 9 кл., ІІІ місце, вчитель Штихалюк О.Л.
  • Багіла Віталій, 10 кл., ІІІ місце, вчитель Штихалюк О.Л.
  • Жук Владислав, 11 кл., І місце, вчитель Штихалюк О.Л.

Математика

  • Гаврилюк Ярослав, 6 кл., І місце, вчитель Вітчук І.В.
  • Шубнік Віталій, 6 кл., ІІ місце, вчитель Вітчук І.В.
  • Кучіна Аліна, 7 кл., ІІІ місце, вчитель Вітчук І.В.
  • Жук Владислав, 11 кл., ІІІ місце, вчитель Тригуб В.С.
 

Українська мова та література

  • Радіонова Марія, 8 кл., ІІІ місце, вчитель Лашкевич Т.А.
  • Мелех Наталія, 9 кл., ІІ місце, вчитель Ковальчук Н.С.
  • Жук Владислав, 11 кл., І місце, вчитель Лашкевич Т.А.

 

Фізика

  • Жук Владислав, 11кл., ІІІ місце, вчитель Янок П.Г.

 
Правознавство

  • Табачук Богдана, 9 кл., І місце, вчитель Гончарук Л.М.
  • Жук Владислав, 11 кл., ІІІ місце, вчитель Гончарук Л.М.

 

Історія 

  • Федчук Владислав, 8 кл., ІІІ місце, вчитель Гончарук Л.М.
  • Жук Владислав, 11 кл., ІІІ місце, вчитель Гончарук Л.М.

 

Англійська мова

  • Ткачук Аліна, 8 кл., ІІ місце, вчитель Гуда О.В.
  • Новіцька Анастасія, 9 кл., І місце, вчитель Ліщук І.В.

 

Німецька мова

  • Ткачук Аліна, 8 кл.,  ІІ місце, вчитель Нарусевич Л.П.
  • Мелех Наталія, 9 кл., І місце, вчитель Дворянська Л.М.
  • Сачковська Мар'яна, 10 кл., ІІ місце, вчитель Нарусевич Л.П.

 

Трудове навчання (технічні види праці)

  • Бронський Роман, 9 кл., ІІ місце, вчитель Ляхович В.Х.

 

Трудове навчання (обслуговуючі види праці)

  • Телегій Мирослава, 9 кл., ІІ  місце, вчитель Купчак В.І.

 

Педагогіка та психологія

  • Качковська Ольга, 11 кл., ІІ місце, вчитель Провальчук Н.Б.

 

 

 

Участь учнів школи
в ІІ етапі олімпіади "Юне обдарування"
у 2013-2014 н.р.
 

Математика

  • Шевченко Олександр, 4 кл., ІІ   місце, вчитель Цихоцька А.В.

 

Українська мова та читання

  • Шевченко Олександр, 4 кл., ІІ   місце, вчитель Цихоцька А.В.

 

Природознавство
  • Шевченко Олександр, 4 кл., ІІ   місце, вчитель Цихоцька А.В.


Також Ви можете дізнатися здобутки наших учнів за попередні навчальні роки:


 

 
 
School 5 Life
Новий номер шкільної англомовної газети "School 5 Life"

Пошук
Календар
«  Серпень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Друзі сайту










































Архів записів