Пт, 18 Серпень 2017, 11:54Вітаю Вас Гость | RSS
Дубенська СЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов
Меню сайту
Категорії розділу
Загальні [101]
Шкільні заходи [46]
Випускникам [31]
Конкурси [27]
Результати конкурсів [5]
Вчителям [6]
Спорт [7]
Шкільне відео [21]
Форма входу
Наше відео
Статистика сайту
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Контакти
35604
Рівненська обл.
м.Дубно
вул.Пушкіна, 3
тел.: (03656) 2-22-56
e-mail: sznz5@meta.ua
Погода в Дубно
Погода в Дубно

2014-2015 навчальний рік


2014-2015 навчальний рік
 
Участь учнів школи
в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад 
з базових дисциплін

у 2014-2015 н.р.

П.І.П учасника

Місце

П.І.П вчителя

Математика

7 клас

Гаврилюк Ярослав Сергійович

ІІ

Вітчук Інна Василівна

Англійська мова

9 клас

Ткачук Аліна Олександрівна

ІІІ

Гуда Олена Володимирівна

Німецька мова

10 клас

Мелех Наталія Володимрівна

ІІІ

Дворянська Лариса Михайлівна

Економіка

11 клас

Кравчук Роман Васильович ІІІ Клигіна Валентина Іванівна
 
Участь учнів школи
в ІІ (міському) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад 
з базових дисциплін
у 2014-2015 н.р.

П.І.П учасника

Місце

П.І.П вчителя

Хімія

7 клас

Зірук Ірина Анатоліївна

ІІ

Царук Надія Григорівна

8 клас

Демидюк Назарій Павлович

І

Царук Надія Григорівна

Географія

8 клас

Кучіна Аліна Юріївна

І

Клигіна Валентина Іванівна

9 клас

Федчук Владислав Юрійович

ІІ

Клигіна Валентина Іванівна

11 клас

Сачковська Мар’яна Василівна

І

Малюта Світлана Андріївна

Англійська мова

8 клас

Кучіна Аліна Юріївна

ІІІ

Яремчук Любов Миколаївна

9 клас

Ткачук Аліна Олександрівна

ІІ

Гуда Олена Володимирівна

10 клас

Новіцька Анастасія Олександрівна

І

Ліщук Іванна Володимирівна

Математика

6 клас

Тимощук Роман Олександрович

І

Артемовська Лариса Філонівна

7 клас

Гаврилюк Ярослав Сергійович

І

Вітчук Інна Василівна

8 клас

Кучіна Аліна Юріївна

ІІ

Вітчук Інна Василівна

11 клас

Кравчук Роман Васильович

ІІІ

Тригуб Вікторія Степанівна

Німецька мова

9 клас

Ткачук Аліна Олександрівна

І

Нарусевич Лариса Петрівна

10 клас

Мелех Наталія Володимирівна

І

Дворянська Лариса Михайлівна

11 клас

Сачковська Мар’яна Василівна

І

Нарусевич Лариса Петрівна

Біологія

9 клас

Радіонова Марія Анатоліївна

ІІІ

Стадійчук Оксана Степанівна

11 клас

Кравчук Роман Васильович

ІІ

Стадійчук Оксана Степанівна

Історія

11 клас

Сачковська Мар’яна Василівна

ІІ

Гончарук Людмила Миколаївна

Фізика

7 клас

Зірук Ірина Анатоліївна

ІІІ

Артемовська Лариса Філонівна

Інформатика

8 клас

Кучіна Аліна Юріївна

ІІІ

Штихалюк Олександр Леонідович

10 клас

Будзін Дмитро Вікторович

ІІІ

Штихалюк Олександр Леонідович

ІКТ

10 клас

Будзін Дмитро Вікторович

ІІІ

Штихалюк Олександр Леонідович

Українська мова та література

7 клас

Гаврилюк Ярослав Сергійович

ІІІ

Орлик

Марія Василівна

9 клас

Радіонова Марія Анатоліївна

ІІІ

Лашкевич

Тетяна Анатоліївна

Економіка

11 клас

Кравчук Роман Васильович ІІ Клигіна Валентина Іванівна

Правознавство

11 клас

Кравчук Роман Васильович ІІ Гончарук Людмила Миколаївна

 

School 5 Life
Новий номер шкільної англомовної газети "School 5 Life"

Пошук
Календар
«  Серпень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Друзі сайту










































Архів записів