Пн, 26 Червень 2017, 22:00Вітаю Вас Гость | RSS
Дубенська СЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов
Меню сайту
Категорії розділу
Загальні [100]
Шкільні заходи [46]
Випускникам [31]
Конкурси [27]
Результати конкурсів [5]
Вчителям [6]
Спорт [7]
Шкільне відео [21]
Форма входу
Наше відео
Статистика сайту
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Контакти
35604
Рівненська обл.
м.Дубно
вул.Пушкіна, 3
тел.: (03656) 2-22-56
e-mail: sznz5@meta.ua
Погода в Дубно
Погода в Дубно

2015-2016 н. р.


 

Призери II етапу Міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика

з/п

ПІП

учня

Клас

Місце в II етапі

Місце в III етапі

Вчитель

1

Кобилянський Орест

4-Б

I

II

Сухоплясова

С.Б.

2

Тандлер Олександра

5-Б

III

-

Орлик М.В.

3

Шевченко Олександр

6-А

III

-

Лашкевич Т.А.

4

Гаврилюк Ярослав

7-Б

I

 

Орлик М.В.

5

Радіонова Марія

10

III

-

Лашкевич Т.А.

6

Григор`єва Аліна

3-А

II

 

Федюк Л.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Призери міського конкурсу "Космічні фантазії"

з/п

ПІП

учня

 

Клас

 

Розділ

 

Місце

 

Вчитель

1

Стадійчук Олена

4-Б

Космічне мистецтво

III

Сухоплясова С.Б.

2

Елістратов Максим

2-А

Космічне мистецтво

III

Люсьо Н.Б.

3

Обросов Вадим

3-Б

Космічне мистецтво

I

Ємець Л.М.

4

Мазепа Аліна

2-А

Космічне мистецтво

II

Люсьо Н.Б.

5

Кушнірук Олена

11

Космічна історія

I

Янок П.Г.

 

Призери міських змагань з почтаткового технічного моделювання

з/п

ПІП

учня

 

Клас

 

Розділ

 

Місце

 

Вчитель

1

Кондартенко Валерія

4-А

Виготовлення моделі літаючого планера

II

Камінська Ж.С.

2

Войтович Олександра

4-Б

Виготовлення моделі літаючого планера

III

Сухоплясова С.Б.

3

Кондратенко Вікторія

4-А

Виготовлення моделі транспортної техніки

II

Камінська Ж.С.

4

Кондратенко Вікторія

4-А

Виконання композиції за допомогою обємних геоматричних фігур

II

Камінська Ж.С.

5

Войтович Олександра

4-Б

Виконання композиції за допомогою обємних геоматричних фігур

III

Сухоплясова С.Б.

 

Призери II етапу Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

з/п

ПІП

учня

 

Клас

 

Місце

 

Вчитель

 1

Шевченко Олександр

6-А

II

Лашкевич Т.А

  2

Муяссарова Ірина

7-А

III

Саюк Н.М

  3

Цимбалюк Вікторія

8-Б

III

Орлик М.В

  4

Радіонова Марія

10

II

Лашкевич Т.А

    5

Хомич Світлана

11

III

Лашкевич Т.

 

 

 

 

    

 

 

School 5 Life
Новий номер шкільної англомовної газети "School 5 Life"

Пошук
Календар
«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Друзі сайту










































Архів записів