Пн, 11 Грудень 2017, 14:36Вітаю Вас Гость | RSS
Дубенська СЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов
Меню сайту
Категорії розділу
Загальні [107]
Шкільні заходи [49]
Випускникам [31]
Конкурси [27]
Результати конкурсів [5]
Вчителям [6]
Спорт [8]
Шкільне відео [21]
Форма входу
Наше відео
Статистика сайту
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Контакти
35604
Рівненська обл.
м.Дубно
вул.Пушкіна, 3
тел.: (03656) 2-22-56
e-mail: sznz5@meta.ua
Погода в Дубно
Погода в Дубно

2017-2018 н. р.


 

Призери II етапу Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

2017-2018н.р.

п/п

ПІП

учня

Клас Місце Вчитель
1 Дідух Дарина 5-А ІІ

Лашкевич Т.А.

 

2 Готюк Валерія 6-А ІІІ

Лашкевич Т.А.

Саюк Н.М.

3 Гандлер Олександра 7-А ІІІ

Бойко О.С.

Саюк Н.М.

4 Шевченко Олександр 8-А І

Лашкевич Т.А.

 

5 Муясарова Ірина 9-А І

Лашкевич Т.А.

Саюк Н.М.

6 Цимбалюк Вікторія 10 кл. ІІІ

Лашкевич Т.А.

Бойко О.С.

7 Кучіна Аліна 11 кл. ІІІ

Лашкевич Т.А.

 

 

Призери II етапу Міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика

2017-2018 н.р.

п/п

ПІП

учня

Місце в ІІ

етапі

Місце в ІІІ

етапі

Клас Вчитель
1 Мисик Вікторія ІІІ   5-А

Лашкевич Т.А.

 

2 Кобилянський Орест І   6-А

Лашкевич Т.А.

Саюк Н.М.

3 Шевченко Олександр І   8-А

Лашкевич Т.А.

 

4 Муясарова Ірина ІІІ   9-А

Лашкевич Т.А.

Саюк Н.М.

5 Цимбалюк Вікторія ІІ   10 кл.

Лашкевич Т.А.

Бойко О. С.

6 Кучіна Аліна ІІІ   11 кл.

Лашкевич Т.А.

 

Призери II етапу Міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика

2016-2017 н.р.

 

 

з/п

ПІП

учня

Клас Місце в II етапі Місце в III етапі Вчитель
1 Кобилянський Орест 5-Б I  

Лашкевич Т.А.

Саюк Н.М.

 

2

Шевченко Олександр

7-А

I

 

Лашкевич Т.А.

 

3

Муяссарова Ірина

8-А

 

Лашкевич Т.А.

 

Саюк Н.М.

4

Гаврилюк Ярослав

9-Б

I

 

Орлик М.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Призери II етапу Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

з/п

ПІП

учня

 

Клас

 

Місце

 

Вчитель

 1

Кобилянський Орест

5-Б

I

 

Лашкевич Т.А

 

  2

Гаврилюк Ярослав

9-Б

III

 

Орлик М.А.

  3

Радіонова Марія

11

II

 

Лашкевич Т.А

 

 

 

 

 

    

 

School 5 Life
Новий номер шкільної англомовної газети "School 5 Life"

Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту










































Архів записів