Пн, 27 Січня 2020, 17:43Вітаю Вас Гость | RSS
Дубенська СЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов
Меню сайту
Категорії розділу
Загальні [164]
Шкільні заходи [104]
Випускникам [22]
Конкурси [35]
Результати конкурсів [10]
Вчителям [11]
Спорт [8]
Шкільне відео [22]
Форма входу
Наше відео
Статистика сайту
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Контакти
35604
Рівненська обл.
м.Дубно
вул.Митрополита Шептицького, 3
тел.: (03656) 2-22-56
e-mail: sznz5@ukr.net
Погода в Дубно
Погода в Дубно

Конкурсний прийом


Правила
конкурсного приймання дітей до Дубенської спеціалізованої загальноосвітньої школи І - III ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов

1. Організація конкурсу.
1.1 Правила конкурсного приймання (далі Правила) оголошуються не пізніше ніж за два місяці до його початку (в березні місяці). Оголошення щодо умов і термінів проведення конкурсу розміщується у приміщенні школи. Зміст оголошення доводиться до відома населення через місцеві засоби масової інформації.
1.2 Випробування в рамках основного конкурсу приймання проводяться після закінчення навчального року у червні місяці. За наявності вільних місць проводиться додаткове конкурсне приймання у серпні місяці, яке організовується таким чином, щоб зарахування дітей відбулось не пізніше 24 серпня.
1.3 Для проведення конкурсних випробувань у школі створюється педагогічна комісія, склад якої затверджується наказом директора школи за погодженням з радою школи. Головою педагогічної комісії є заступник директора школи. До складу педагогічної комісії входить практичний психолог та вчитель початкових класів.
1.4 Для участі у конкурсі крім заяви батьки подають копію свідоцтва про народження дитини та медичну картку (довідку) дитини встановленого зразка.
1.5 Не дозволяється вимагати від учнів характеристик з попереднього місця навчання (якщо учень приймається до 2-11 класів), довідок з місця роботи батьків.


2.   Проведення конкурсу
2.1 Конкурсне приймання дітей, які вступають до першого класу, проводиться у визначені терміни (червень) у формі співбесіди з дитиною в присутності її батьків чи осіб, які їх замінюють.
2.2 Співбесіда з дитиною, яка вступає до 1-го класу, включає виконання спеціальних діагностичних завдань для перевірки рівня загального розвитку дитини, її функціональної готовності до систематичного навчання та здатності до вивчення іноземних мов.
2.3 Спеціальні діагностичні завдання розробляє педагогічна комісія на основі матеріалів, запропонованих центрами практичної психології і соціальної роботи, та затверджує директор школи за погодженням управлінням освіти, сімї, молоді та спорту Дубенської міської ради.
2.4 Перевірка знань та умінь дитини проводиться в межах державних вимог навчально-виховних програм дошкільного закладу освіти.
2.5 Педагогічна комісія для співбесіди з дитиною, яка вступає до 1-го класу, складається з трьох осіб, включно з практичним психологом.
2.6 Тривалість співбесіди - до 30 хвилин.

3. Порядок зарахування
3.1 Діти, які за рейтингом пройшли конкурс, зараховуються до школи наказом директора на підставі рішення педагогічної комісії. Зарахування дітей проводиться протягом 5 днів після оголошення результатів. Результати конкурсу оголошуються на наступний день після проведення конкурсу.
3.2 До школи подаються такі документи: копія свідоцтва про народження, особова справа (для учнів, які вступають до школи після 1-го вересня), медична картка (довідка) встановленого зразка, заява батьків.
3.3 Якщо учні, їх батьки, чи особи, які їх замінюють, не згідні з рішенням конкурсної комісії, вони можуть звернутися до голови комісії з апеляцією. Апеляція подається протягом тижня після оголошення результатів конкурсу і розглядається протягом трьох днів з моменту її подання. Для розгляду апеляції створюється апеляційна комісія, чисельність та склад якої визначається школою за погодженням з
управлінням освіти, сімї, молоді та спорту Дубенської міської ради. Проведення додаткових випробувань під час розгляду апеляції забороняється.
3.4 У разі якщо висновки апеляційної комісії не задовольняють осіб, які подали апеляцію, останні можуть звернутися до
управління освіти, сімї, молоді та спорту Дубенської міської ради, яке створює свою апеляційну комісію, рішення якої є остаточним.
3.5 Учні, які за підсумками конкурсу не зараховані до школи, продовжують навчатися у закладі, де вони навчалися до участі в конкурсі. Діти, які не пройшли конкурсу для зарахування до 1-го класу, вступають до інших шкіл.
3.6 Діти, які зараховані до школи, але не приступили до занять без поважних причин протягом 10 днів від їх початку, відраховуються зі школи. На звільнені місця проводиться додаткове конкурсне приймання.
3.7 Учень має право брати участь у конкурсних випробуваннях, що їх проводять декілька шкіл, але для зарахування до визначеної ним школи вступник повинен подати оригінал документа про освіту (табель) не пізніше ніж протягом 5 днів після закінчення конкурсу в школі.

4.     Контроль за проведенням конкурсу
4.1 Директор школи несе персональну відповідальність за дотриманням даних Правил.
4.2 Контроль за організацією та проведенням конкурсу, порядком зарахування дітей до школи за його результатами покладається на відділ управління освітою Дубенської міської ради.
4.3 При порушенні школою вимог даних Правил конкурсного приймання, рішенням міського відділу освіти результати конкурсу визнаються недійсними. У такому разі міський відділ освіти, який приймав це рішення, організовує і проводить повторний конкурс, результати якого є остаточними.

School 5 Life
Новий номер шкільної англомовної газети "School 5 Life"

Пошук
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту


Архів записів