Пт, 18 Серпень 2017, 23:01Вітаю Вас Гость | RSS
Дубенська СЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов
Меню сайту
Категорії розділу
Загальні [101]
Шкільні заходи [46]
Випускникам [31]
Конкурси [27]
Результати конкурсів [5]
Вчителям [6]
Спорт [7]
Шкільне відео [21]
Форма входу
Наше відео
Статистика сайту
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Контакти
35604
Рівненська обл.
м.Дубно
вул.Пушкіна, 3
тел.: (03656) 2-22-56
e-mail: sznz5@meta.ua
Погода в Дубно
Погода в Дубно

Ними гордиться школа



2012-2013 навчальний рік

Участь учнів школи
в ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт (МАН)
у 2012-2013 н.р.


Англійська мова (МАН)

  • Новосад Антоніна, 9-Б кл., ІІІ місце, вчитель Гуда О.В.

Участь учнів школи
в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад 
з базових дисциплін
у 2012-2013 н.р.

Математика

  • Ролдугін Владислав, 10 кл., ІІІ місце, вчитель Тригуб В.С.


Англійська мова

  • Новосад Антоніна, 9-Б кл., ІІ  місце, вчитель Гуда О.В.


Участь учнів школи
в ІІІ (одласному) етапі олімпіади "Юне обдарування"
у 2012-2013 н.р.


Математика

  • Тимощук Роман, 4-А кл.,  ІІІ місце, вчитель Федюк Л.В.


Участь учнів школи
в ІІ Міському) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад 
з базових дисциплін
у 2012-2013 н.р.

 
Хімія
  • Кравчук Роман, 9-Б кл., ІІ місце, вчитель Момотюк Н.О.
  • Ролдугін Владислав, 10 кл., ІІІ  місце, вчитель Момотюк Н.О.
  • Тіяра Андрій, 11 кл.,  ІІІ  місце, вчитель Момотюк Н.О.


Біологія

  • Кравчук Роман, 9-Б кл., ІІ місце, вчитель Стадійчук О.С.
  • Ролдугін Владислав, 10 кл., ІІ  місце, вчитель Стадійчук О.С.
  • Тіяра Андрій, 11 кл.,  ІІІ  місце, вчитель Стадійчук О.С.


Географія

  • Бронський Роман, 8-А кл., І місце, вчитель Клигіна В.І.
  • Ролдугін Владислав, 10 кл., І місце, вчитель Малюта С.А.


Еколоія

  • Качковська Ольга, 10 кл., І місце, вчитель Малюта С.А.
  • Денисюк Ірина, 11 кл., ІІІ місце, вчитель Малюта С.А.


Інформатика

  • Бронський Роман, 8-А кл., ІІ місце, вчитель Штихалюк О.Л.
  • Ролдугін Владислав, 10 кл., ІІІ місце, вчитель Глодовський О.А.
  • Лісовик Владислав, 11 кл, ІІІ місце, вчитель Глодовський О.А.


Математика

  • Кучіна Аліна, 6-А кл., ІІІ місце, вчитель Вітчук І.В.
  • Федчук Владислав, 7-А кл., ІІІ місце, вчитель Тригуб В.С.
  • Ролдугін Владислав, 10 кл., І місце, вчитель Тригуб В.С.
  • Тіяра Андрій, 11 кл., ІІ місце, вчитель Артемовська Л.Ф.


Астрономія

  • Пащук Олександр, 10 кл., ІІІ місце, вчитель Янок П.Г.
  • Лісовик Владислав, 11 кл., ІІІ місце, вчитель Янок П.Г.


Українська мова та література

  • Матвійчук Владислав, 8-А кл., ІІІ місце, вчитель Лашкевич Т.А.
  • Сачковська Мар'яна, 9-Б кл., ІІІ  місце, вчитель Орлик М.В.
  • Хом'як Артем, 11 кл., ІІ місце, вчитель Ковальчук Н.С.


Фізика

  • Ролдугін Владислав, 10 кл., ІІІ місце, вчитель Янок П.Г.

 
Правознавство

  • Ролдугін Владислав, 10 кл., ІІ місце, вчитель Гончарук Л.М.
  • Тіяра Андрій, 11 кл.,  ІІ місце, вчитель Гончарук Л.М.


Історія 

  • Ролдугін Владислав, 10 кл., І місце, вчитель Гончарук Л.М.
  • Тіяра Андрій, 11 кл.,  ІІІ місце, вчитель Гончарук Л.М.


Англійська мова

  • Новосад Антоніна, 9-Б кл., І місце, вчитель Гуда О.В.
  • Ролдугін Владислав, 10 кл., ІІ місце, вчитель Яремчук Л.М.
  • Лісовик Владислав, 11 кл., ІІІ місце, вчитель Рудик Н.О.


Німецька мова

  • Велесик Юлія, 9-Б кл.,  ІІ місце, вчитель Нарусевчи Л.П.
  • Ролдугін Владислав, 10 кл., ІІ місце, вчитель Нарусевич Л.П.
  • Гобрий Віта, 11 кл., ІІІ місце, вчитель Дворянська Л.М.


Трудове навчання (технічні види праці)

  • Бронський Роман, 8-А кл., ІІ місце, вчитель Ляхович В.Х.


Трудове навчання (обслуговуючі види праці)

  • Ковальчук Ангеліна, 9-Б кл., ІІ  місце, вчитель Купчак В.І.


Психологія

  • Денисюк Ірина, 11 кл., ІІІ місце, вчитель Драч В.Ю.


Фізична культура і спорт

  • Тимощук Тетяна, 11 кл., І місце, вчитель Гончарук М.А.


Участь учнів школи
в ІІ етапі олімпіади "Юне обдарування"
у 2012-2013 н.р.

Математика

  • Тимощук Роман, 4-А кл., І   місце, вчитель Федюк Л.В.


Українська мова

  • Канарейкіна Катерина, 4-Б кл., ІІ  місце, вчитель Ємець Л.М.

Участь учнів школи
в ІІ етапі ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика
у 2012-2013 н.р.
  • Гаврилюк Ярослав, 5-Б клас, ІІ місце, вчитель Орлик М.В.
  • Кучіна Аліна, 6-А клас, ІІІ місце, вчитель Орлик М.В.
  • Радіонова Марія, 7-А клас, ІІ місце, вчитель Лашкевич Т.А.
  • Сачковська Мар'яна, 9-Б клас, ІІІ місце, вчитель Орлик М.В.
  • Ролдугін Владислав, 10 клас, ІІ місце, вчитель Лашкевич Т.А.
  • Хом'як Артем, 11 клас, ІІ місце, вчитель Ковальчук Н.С. 


Участь учнів школи
в ІІ етапі ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу
учнівської та студентської молоді  ім. Тараса Шевченка
у 2012-2013 н.р.
  • Мандибур Ангеліна, 8-Б клас, ІІ місце, вчитель Лашкевич Т.А.
  • Цимбалюк Вікторія, 5-б клас, ІІ  місце, вчитель Орлик М.В.
  • Радіонова Марія, 7-А клас, ІІ  місце, вчитель лашкевич Т.А.
  • Чорноус Наталія, 9-Б клас, ІІІ  місце, вчитель Орлик М.В.




Також Ви можете дізнатися здобутки наших учнів за попередні навчальні роки:


School 5 Life
Новий номер шкільної англомовної газети "School 5 Life"

Пошук
Календар
«  Серпень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Друзі сайту










































Архів записів