Пн, 27 Січня 2020, 19:32Вітаю Вас Гость | RSS
Дубенська СЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов
Меню сайту
Категорії розділу
Загальні [164]
Шкільні заходи [104]
Випускникам [22]
Конкурси [35]
Результати конкурсів [10]
Вчителям [11]
Спорт [8]
Шкільне відео [22]
Форма входу
Наше відео
Статистика сайту
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Контакти
35604
Рівненська обл.
м.Дубно
вул.Митрополита Шептицького, 3
тел.: (03656) 2-22-56
e-mail: sznz5@ukr.net
Погода в Дубно
Погода в Дубно

Особливості темпераменту


Особливості темпераменту.

При виборі професії необхідно врахувати особливості темпераменту. Як правило, типи темпераменту не зустрічаються в чистому вигляді, і можна говорити тільки про перевагу тих чи інших рис.
Сангвінік швидко пристосовується до нових умов, швидко сходиться з людьми,товариський.
Почуття у сангвініка легко виникають і змінюються, міміка багата, рухлива, виразна. При відсутності серйозних цілей, глибоких думок, творчої діяльності у сангвініків виробляється поверховість і мінливість.
Тому сангвініки повинні шукати «живу справу», у якій розумова діяльність поєднувалася б з помірною фізичною працею. їм цілком відповідають заняття, пов'язані зі спілкуванням і взаємодією з іншими людьми (наприклад, торговельна, комерційна діяльність).
Дії холерика рвучкі. Він відрізняється підвищеною збудливістю, великою емоційністю. Прояви холеричного темпераменту значною мірою І залежать від спрямованості особистості. У людей із суспільними інтересами він проявляється в ініціативності, енергії, принциповості. Там, де немає багатства духовного життя, холеричний темперамент проявляється негативно: у роздратованості, афективності.
Виходячи із цього, холерикам рекомендується діяльність, що дозволяє встановити нормальний порядок у праці та відпочинку, робота помірковано- діяльна, оскільки стомлюючі фізичні та розумові заняття для них несприятливі. Разом з тим це не повинна бути робота, пов'язана із сидячим способом життя, а також заняття, пов'язані із тривалим перебуванням біля вогню (металургійна промисловість) і взагалі з високими температурами, тому що це шкідливо для їхнього здоров'я.
У флегматика нові форми поведінки виробляються повільно, є стійкими. Звичайно флегматик рівний і спокійний, він рідко виходить із себе, не схильний до афектів. Залежно від умов в одних випадках у флегматика можуть виникнути позитивні риси: витримка, глибина думок і т. д.; в інших — млявість і байдужість до оточуючого, лінь і безвольність.
Таким чином, можна припустити, що флегматикові необхідні постійні рухи, фізична діяльна праця, яскраві враження і взагалі заняття, що дають і фізичні та моральні навантаження. Свіже повітря, польові роботи садівництво, землеробство ідеально підходять для флегматиків.
Реакція меланхоліка часто не відповідає силі подразника, особливо дуже вирізняється в нього, зовнішнє гальмування. Йому важко довго на чомусь зосередитися. Сильні впливи часто викликають у меланхоліка тривалу гальмову реакцію. У нормальних умовах життя меланхолік — людина глибока, змістовна. При несприятливих умовах меланхолік може перетворитися на замкнуту, боязку, тривожну людину.
Тому меланхолікові потрібне свіже повітря, сонячне світло, помірні фізичні навантаження, гарні взаємини з товаришами по службі. Сидячий спосіб життя також шкідливий представникам цього типу темпераменту,

 

School 5 Life
Новий номер шкільної англомовної газети "School 5 Life"

Пошук
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту


























































Архів записів