Вт, 23 Січня 2018, 07:06Вітаю Вас Гость | RSS
Дубенська СЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов
Меню сайту
Категорії розділу
Загальні [109]
Шкільні заходи [52]
Випускникам [32]
Конкурси [28]
Результати конкурсів [5]
Вчителям [7]
Спорт [8]
Шкільне відео [21]
Форма входу
Наше відео
Статистика сайту
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Контакти
35604
Рівненська обл.
м.Дубно
вул.Пушкіна, 3
тел.: (03656) 2-22-56
e-mail: sznz5@meta.ua
Погода в Дубно
Погода в Дубно

Призери олімпіад


Призери ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

2017-2018 навчальний рік

Німецька мова

  • Муясарова Ірина,9-А кл., І місце, вчитель Нарусевич Л.П.
  • Цимбалюк Вікторія, 10кл., ІІ місце, вчитель Дворянська Л.М.
  • Кучіна Аліна, 11кл.,ІІ місце, вчитель Нарусевич Л.П.
  • Ковальчук Валентин,8-Бкл, І місце, вчитель Дворянська Л.М.

Англійська мова

  • Шевчкнко Олександр 8-А кл.,ІІ місце, вчитель Яремчук Л.М.
  • Онищук Богдана, 9-Б кл., І місце, вчитель Бугайчук Н.І.
  • Шубнік Віталій,10кл., І місце, вчитель, Гуда О.В.

Біологія

  • Шевченко Олександр 8-А кл., І місце, вчитель, Стадійчук О.С.
  • Зірук Ірина 10кл., І місце, вчитель, Стадійчук О.С..

Математика

  • Шевченко Олександр 8-А кл.,ІІІ місце, вчитель, Тригуб В.С.
  • Тимощук Роман 9-А кл., ІІІ місце, вчитель, Артемовська Л.Ф.
  • Гаврилюк Ярослав 10кл., І місце, вчитель, Вітчук І.В.

Фізика

  • Шевченко Олександр 8-А кл., ІІІ місце, вчитель, Артемовська Л.Ф.
  • Тимощук Роман 9-А кл., ІІ місце, вчитель, Янок П.Г.

Українська мова

  • Шевченко Олександр 8-А кл,ІІ місце, вчитель, Лашкевич Т.А.
  • Муясарова Ірина 9-А кл., ІІІ місце, вчитель, Лашкевич Т.А., Саюк Н.М.
  • Гаврилюк Ярослав 10 кл., ІІ місце, вчитель, Бойко О.С.

Геграфія

  • Кучіна Аліна 11 кл., ІІ місце, вчитель, Малюта С.А..
  • Гаврилюк Ярослав 10 кл.,І місце, вчитель, Клигіна В.І.
  • Шевченко Олександр 8-А кл, І місце, вчитель, Клигіна В.І.

ІКТ

  • Тимощук Роман 9-А кл., ІІ місце, вчитель, Штихалюк О.Л.

Екологія

  • Рижко Сніжанна 10 кл., ІІІ місце, вчитель, Малюта С.А.
  • Кухарук Микола 11 кл., ІІ місце, вчитель, Малюта С.А.

Економіка

  • Демидюк Назар 11 кл., ІІІ місце, вчитель, Клигіна В.І.

Трудове навчання (обсл. праця)

  • Кусенко Яна 8-А кл., І місце, вчитель, Купчак В.І.
  • Стельмах Ангеліна 8-А кл., ІІ місце, вчитель, Купчак В.І.
  • Мокрецька Анастасія 8-Б кл., ІІІ місце, вчитель Купчак В.І.

Правознавство

  • Кухарук Микола 11 кл., ІІ місце, вчитель, Гончарук Л.М.
  • Зірук Ірина 10 кл., ІІІ місце, вчитель, Гончарук Л.М.
  • Муясарова Ірина 9 кл., ІІІ місце, вчитель, Гончарук Л.М.

Історія

  • Шевченко Олександр 8-А кл.,І місце, вчитель, Гончарук Л.М.
  • Кучіна Аліна 11 кл., ІІ місце, вчитель Гончарук Л.М.
  • Гаврилюк Ярослав 10кл.,ІІІ місце, вчитель, Гончарук Л.М.

Призери ІV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

2016-2017 навчальний рік

Географія

  • Гаврилюк Ярослав, 9 кл., ІII місце, вчитель Клигіна В. І.

Призери ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

2016-2017 навчальний рік

Географія

  • Гаврилюк Ярослав, 9 кл., І місце, вчитель Клигіна В. І.

Математика

  • Гаврилюк Ярослав, 9 кл., ІІ місце, вчитель Вітчук І. В.

Історія

  • Гаврилюк Ярослав, 9 кл., ІІІ місце, вчитель Гончарук Л.М.

Хімія

  • Гаврилюк Ярослав, 9 кл., ІІІ місце, вчитель Царук Н.Г.

Трудове навчання

  • Шубнік Віталій, 9кл., ІІІ місце, вчитель Ляхович В.Х.

 

Призери ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

із навчальних предметів у 2016-2017 навчальному році

П.І.П. призера Клас Місце П.І.П вчителя
Трудове начання (технічна праця)
1 Шубнік Віталій Миколайович 9 І Ляхович В.Х.
2 Демидюк Назарій Павлович 10 ІІ Ляхович В.Х.
Німецька мова
3 Муяссарова Ірина Андріївна 8 ІІ Нарусевич Л. П.
4 Цимбалюк Вікторія Валеріївна 9 ІІ Дворянська Л.М.
5 Кучіна Аліна Юріївна 10 ІІ Нарусевич Л. П.
6 Ткачук Аліна Олександрівна 11 І Нарусевич Л. П.
Біологія
7 Зірук Ірина Анатоліївна 9 ІІ Стадійчук О.С.
8 Радіонова Марія Анатоліївна 11 І Стадійчук О.С.
Географія
9 Гаврилюк Ярослав Сергійович 9 І Клигіна В.І.
10 Кучіна Аліна Юріївна 10 ІІ Малюта С.А.
11 Федчук Владислав Юрійович 11 І Малюта С.А.
Математика
12 Готюк Максим Сергійович 6 І Тригуб В.С.
13 Шевченко Олександр Володимирович 7 І Тригуб В.С.
14 Тимощук Роман Олександрович 8 ІІ Артемовська Л.Ф.
15 Гаврилюк Ярослав Сергійович 9 І Вітчук І.В.
Інформаційні технології
16 Будзін Дмитро Вікторович 11 ІІІ Штихалюк О.Л.
Економіка
17 Федчук Владислав Юрійович 11 ІІІ Клигіна В.І.
Хімія
18 Шевченко Олександр Володимирович 7 ІІ Царук Н.Г.
19 Гаврилюк Ярослав Сергійович 9 І Царук Н.Г.
Англійська мова
20 Муяссарова Ірина Андріївна  8 І Гуда О.В.
21 Цимбалюк Вікторія Валеріївна 9 ІІІ Яремчук Л.М.
22 Ткачук Аліна Олександрівна 11 ІІ Гуда О.В.
Фізика
23 Шевченко Олександр Володимирович 7 ІІ Артемовська Л.Ф.
24 Тимощук Роман Олександрович 8 ІІ Артемовська Л.Ф.
25 Кучіна Аліна Юріївна 10 ІІІ Янок П.Г.
Історія
26 Гаврилюк Ярослав Сергійович 9 І Гончарук Л.М.
27 Кучіна Аліна Юріївна 10 ІІ Гончарук Л.М.
Українська мова та література
28 Шевченко Олександр Володимирович 7 ІІ Лашкевич Т.А.
29 Гаврилюк Ярослав Сергійович 9 І Орлик М.В.
30 Кучіна Аліна Юріївна 10 ІІ Лашкевич Т.А.
Екологія
31 Кухарук Микола Миколайович 10 І Малюта С.А.
Правознавство
32 Гаврилюк Ярослав Сергійович 9 ІІ Гончарук Л.М.
33 Кухарук Микола Миколайович 10 ІІІ Гончарук Л.М.
34 Федчук Владислав Юрійович 11 ІІ Гончарук Л.М.

Призери ІІ етапу олімпіади "Юне обдарування 2017"

Українська мова

  • Григор'єва Аліна, 4 кл., ІІІ місце, вчитель Федюк Л.В.

 

 

 

 

Призери IV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

2015-2016 навчальний рік

Географія

  • Гаврилюк Ярослав, 8 кл., ІІІ місце, вчитель Клигіна В. І.

 

Призери ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

2015-2016 навчальний рік

Географія

  • Гаврилюк Ярослав, 8 кл., І місце, вчитель Клигіна В. І.

Математика

  • Гаврилюк Ярослав, 8 кл., ІІ місце, вчитель Вітчук І. В.

Англійська мова

  • Новіцька Анастасія, 11 кл., ІІ місце, вчитель Ліщук І.В.
  • Ткачук Аліна, 11 кл., ІІІ місце, вчитель Гуда О. В.

Інформатика

  • Будзін Дмитро, 10 кл., ІІІ місце, вчитель Штихалюк О. Л.

 

 

2014-2015 навчальний рік

Математика

  • Гаврилюк Ярослав Сергійович, 7 кл., ІІ місце, вчитель Вітчук Інна Василівна

Англійська мова

  • Ткачук Аліна Олександрівна, 9 кл., ІІІ місце, вчитель Гуда Олена Володимирівна

Німецька мова

  • Мелех Наталія Володимрівна, 10 кл., ІІІ місце, вчитель Дворянська Лариса Михайлівна

Економіка

  • Кравчук Роман Васильович, 11 кл., ІІІ місце, вчитель Клигіна Валентина Іванівна

 

2013-2014 навчальний рік
 

Інформаційні технології

  • Жук Владислав, 11 кл., ІІІ місце, вчитель Штихалюк О.Л.

Правознавство

  • Табачук Богдана, 9 кл., ІІІ місце, вчитель Гончарук Л.М.

Німецька мова

  • Мелех Наталія, 9 кл., ІІІ місце, вчитель Дворянська Л.М.

Англійська мова

  • Новіцька Анастасія, 9 кл., ІІІ місце, вчитель Ліщук І.В.

Біологія

  • Радіонова Марія, 8 кл., ІІІ місце, вчитель Стадійчук О.С.

 
2012-2013 навчальний рік
 

Математика

  • Ролдугін Владислав, 10 кл., ІІІ місце, вчитель Тригуб В.С.
  • Тимощук Роман, 4-А кл.,  ІІІ місце, вчитель Федюк Л.В.

 

Англійська мова

  • Новосад Антоніна, 9-Б кл., ІІ  місце, вчитель Гуда О.В.

 

 
 
2011-2012 н.р.

Екологія
  • Лотоцька Інна, 11 кл, ІІІ місце, вчитель Малюта С.А.
 
 
2010-2011 н.р.

Математика
  • Ролдугін Владислав, 8-Б кл, ІІІ місце
 
2009-2010 н.р.

Математика
  • Федчук Владислав, 4-А клас, ІІ місце
 
 
2008-2009 н.р.
Курс "Я і Україна"
  • Панчук Олександр, 4-Б клас, IІ місце;

 
School 5 Life
Новий номер шкільної англомовної газети "School 5 Life"

Пошук
Календар
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Друзі сайту














































Архів записів