Пт, 20 Жовтень 2017, 15:24Вітаю Вас Гость | RSS
Дубенська СЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов
Меню сайту
Категорії розділу
Загальні [104]
Шкільні заходи [47]
Випускникам [31]
Конкурси [27]
Результати конкурсів [5]
Вчителям [6]
Спорт [7]
Шкільне відео [21]
Форма входу
Наше відео
Статистика сайту
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Контакти
35604
Рівненська обл.
м.Дубно
вул.Пушкіна, 3
тел.: (03656) 2-22-56
e-mail: sznz5@meta.ua
Погода в Дубно
Погода в Дубно

Методичне об'єднання суспільно-природничих дисциплін


.

Малюта Світлана Андріївна
Вчитель екології, географії
Дата народження: 07.07.1968р.
Закінчила: Львівський державний університет у 1993р.

Успіхи учнів:

2016-17: 
ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії, Кучіна Аліна, 10 клас;

І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії, Федчук Владислав, 11клас;

І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з екології, Кухарук Микола,10 клас.
 

 


Левчук Олена Мирославівна
Вчитель історії, етики
Дата народження: 26.12.1972р.Закінчила:
Рівненський державний гуманітарний університет у 2000р

Клигіна Валентина Іванівна
Вчитель географії, економіки
Дата народження: 08.12.1953р.
Закінчила: Харківський педагогічний університет у 1978р. 

Успіхи учнів:

2016-17: 
І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії, Гаврилюк Ярослав, 9 клас;

ІІІ місце, ІІ етап  Всеукраїнської олімпіади з економіки, Федчук Владислав, 11 клас.

І місце,ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії, Гаврилюк Ярослав,9 клас.

ІІІ місце,ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з географії, Гаврилюк Ярослав,9 клас.


Гончарук Людмила Миколаївна
Вчитель історії, правознавства
Дата народження: 19.08.1955р.
Закінчила: Московський педагогічний інститут у 1977р.  
2016-17:
І місце, ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії, Гаврилюк Ярослав,9 клас.
ІІ місце, ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії, Кучіна Аліна,10 клас.
ІІ місце, ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства, Гаврилюк Ярослав,9 клас.
ІІІ місце, ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства ,Кухарук Микола,10 клас.
ІІ місце, ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства, Федчук Владислав,11 клас.
ІІІ місце, ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії,Гаврилюк Ярослав,9 клас.

Іващук Марія Вікторівна
Вчитель хімії
Дата народження: 04.12.1988р.
Закінчила:  

Стадійчук Оксана Степанівна
Вчитель біології
Дата народження: 16.09.1973р.
Закінчила: Тернопільський педагогічний інститут у 1995р. 
2016-17:
ІІ місце, ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології,Зірук Ірина, 9 клас.
І місце, ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології, Радіонова Марія, 11 клас.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
School 5 Life
Новий номер шкільної англомовної газети "School 5 Life"

Пошук
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Друзі сайту










































Архів записів