Пт, 24 Листопад 2017, 17:59Вітаю Вас Гость | RSS
Дубенська СЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов
Меню сайту
Категорії розділу
Загальні [105]
Шкільні заходи [49]
Випускникам [31]
Конкурси [27]
Результати конкурсів [5]
Вчителям [6]
Спорт [8]
Шкільне відео [21]
Форма входу
Наше відео
>
Статистика сайту
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Контакти
35604
Рівненська обл.
м.Дубно
вул.Пушкіна, 3
тел.: (03656) 2-22-56
e-mail: sznz5@meta.ua
Погода в Дубно
Погода в Дубно
Головна » 2017 » Листопад » 8 » Спортивний літопис СЗОШ №5. Переможці та призери міських та обласних змагань.
10:03
Спортивний літопис СЗОШ №5. Переможці та призери міських та обласних змагань.

2015р. - ІІ місце з легкоатлетичного кросу (дівчата): Демидюк Марія (7-Б), Мулик Яна(9-Б), Клімчак Анастасія, Подколізна Софія (9-А), Кучіна Аліна, Кунинець Олександра (8-А).

2015р. - ІІ місце з бігу на1000м (крос): Демидюк Марія (7-Б).

2015р. - І місце "Олімпійське лелечення: Намчук Дмитро,Ковальчук Сергій, Маслюк Дмитро, Волошин Назар, Мошкун Тарас, Мельніченко Юлія, Шевчук Анна, Нечипорук Дарія, Крець Анастасія (6-А), Тимощук Сергій, Мамчич Павло, Орєховська Христина, Пахальчук Діана (6-Б), Приходько Дмитро, Данилович Ольга (5-Б).

2015р. - ІІІ місце з метання м'яча: Шушарєв Максим (9-А).

2015р. - І місце з настільного тенісу: Кравчук Роман (11 клас) (капітан), Дмитрук Олександр (10кл.), Шматко Віктор (9-А), Артемовська Мирослава (10кл.), Мельничук Тетяна (10кл.), Мамчич Павло(6-Б).

2015р. - ІІ місце з шашок: Котлярова Діана (капітан) (9-А), Шубнік Віталій, Гаврилюк Ярослав(7-Б).

2014р. - ІІ місце з волейболу: Бондарчук Ліна (капітан), Хомич Світлана, Артемовська Мирослава, Мелех Наталія, Мельничук Тетяна, Музика Соломія (10кл.)

2014р.-  ІІІ місце з волейболу:Шафранський Олександр (капітан),Кравчук Роман,Максимчук Ярослав, Багіла Віталій (11 кл.), Дмитрук Олександр(10кл.), Демидюк Назар(8-А).

2014р. - ІІІ місце з бігу на 400м.: Шафранський Олександр(11кл.).

2014р.- ІІ місце з метання гранати: Тимощук Степан (9-Б).

2014р. - ІІ місце з стрибків в довжину : Сось Юрій (10кл.)

2014р. - ІІІ місце з баскетболу(3х3): Грицюк Роман,Свінтузельський Андрій, Жук Владислав (11кл.).

2014р. - ІІІ місце з баскетболу: Грицюк Роман (капітан), Жук Владислав, Свінтузельський Андрій (11кл.) ,Кравчук Роман, Шафранський Олександр (10кл.) Лобаш Богдан, Пришко Вадим, Мамчич Євген (9-Б).

2013р. - ІІ місце з волейболу: Михальчук Лілія (капітан),Гриндій Анастасія, Павлосюк Віта (11кл.), Хомич Світлана, Бондарчук Ліна, Михальчук Олександра (10кл.)

2013р. - І місце з волейболу: Свінтузельський Андрій (капітан), Панчук Павло, Ролдугін Владислав (11кл.) ,Кравчук Роман, Максимчук Ярослав, Шафранський Олександр (10кл.).

2013р. - ІІІ місце з стрибків в довжину: Бурдейна Еьвіра (11кл.).

2013р. - ІІ місце з бігу на 400м: Філатов Роман (11кл.)

2013р. - ІІ місце з бігу на 100м.: Ковальчук Мар'ян (11кл.)

2013р. - І місце з бігу на 800м.: Михальчук Олександра (9-Б).

2013р. - ІІІ місце з легкої атлетики (загальнокомандне) (осінь) - СЗОШ №5.

2013р. - ІІ місце з стрибків в довжину( на обласних змаганнях): Велесик Юлія (9-Б).

2013р. - І місце з бігу 400м. (весна): Михальчук Олександра (8-Б).

2013р. - ІІІ місце з бігу на 1500м.( крос): Черняк Діана (11кл.).

2013р. - ІІ місце з бігу на 1000м.(крос): Ковальчук Мар'яна (11кл.).

2013р. - ІІ місцез бігу на 500м.(крос): Михальчук Олександра (8-Б).

2013р. - ІІІ місце з шашок: Галяс Юрій, Лісовик Владислав, Токар Оксана (11кл.).

2012р. - ІІ місце з бігу на 800м. Михальчук Олександра (8-Б).

2012р. - ІІІ місце з бігу на 100м. Ковальчук Мар'яна (11 кл.).

2012р. - ІІІ місце з бігу на 100м. (на обласних змаганнях): Ковальчук Мар'яна (10-Б.).

2012р. - ІІІ місце з футболу "Юний спартаківець"(1999р.н.): Котвінський Олександр, Блажевич Владислав , Дмитрук Олександр, Лобаш Богдан,  Пришко Вадим, Мамчич Євген (9 кл.), Горохов Олександр, Кирилюк Іван (8-А), Терещенко Дмитро (7-Б). 

2012р, - І місце з міської Олімпіади з фізичної культури: Тимощук Тетяна (11кл.).

2011р. - ІІ місце з бігу на 100м. : Ковальчук Мар'яна (10кл.).

2011р. - ІІ місце з стрибків вдовжину: Валерій Сось (7-А).

2011р. - І місце з футболу " Шкіряний м'яч"(1999р.н.),Блажевич Владислав (капітан), Котвінський Олександр, Дмитрук Олександр, Лобаш Богдан, Мамчич Євген, Пришко Вадим, Климчук Микола, (7кл.), Горохов Олександр, Кирилюк Іван (6-А).

2011р. - ІІІ місце з бігуна 1000м.(крос): Ковальчук Мар'ян (10кл.).

2011р. - І місце з метання гранати: Войтюк Олександр (11кл.).

2011р. - ІІІ місце з туризму (молодша група): Север'янов Максим, Павлюк Денис, Бронський Роман, Артемовська Мирослава, Мелех Наталія (6-А), Шафранський Олександр (7-А).

2011р. - ІІІ місце з туризму (старша група): Сінкевич Назар, Мазур Іван,Гамарник Назар,Ковальова Аня (11кл.), Бурдейна Ельвіра (8-Б).

2011р. - ІІ місце з спортивного орієнтування: Абашин Олександр (11кл.), Панчук Павло (8-А), Мазур Іван, Пісоцька Людмила, Ковальва Анна (11кл.), Тимощук Тетяна (9-Б).

2011р. - ІІ місце з шахів: Ковтун Дмитро (11кл.),Познаховська Діана (10кл.), Єфременков Михайло (9-Б).

2010р. - ІІІ місце з бігу 100м.: Шматко Дмитро (11кл.).

2010р. - ІІІ місце з бігу 100м.: Ковальчук Мар'яна (9-Б).

2010р.- ІІ місце з бігу 800м.: Тимощук Тетяна (9-Б).

2010р. - І місце з естафети 4х100 (осінь): Шматко Дмитро (11кл.), Войтюк Олександр, Мазур Іван, Блінов Олексій (10-А).

2010р. - І місце з бігу 100м: Ковальчук Мар'яна (7-Б).

2010р. - І місце з метання м'яча: Войтюк Олександр (9-А).

2010р. - ІІ місце шашки: Шматко Дмитро (11кл.),Галяс Юрій (10кл.), Познаховська Діана (9-А).

2010р. - ІІ місце з шахів: Ковтун Дмитро (11кл.), Єфременко Михайло (8-А), Ковтун Ольга (11кл.).

2009р. - ІІ місце група підтримки " Діджус гол"(капітан),Федорчук Вікторія, Лісецька Софія, Чекін Софія,Мочук Ольга(8-Б).

2009р. - ІІІ місце футбол "Шкіряний м'яч"(1998р.н.): Михальчук Дмитро, Коломієць Артем, Іванюк Василь, Бессараб Борис, Косюга Вадим, Шафранський Олександр, Дмитрук Олександр, Сось Валерій.

2009р. - ІІ місце з футболу "Шкіряний м'яч"(1999р.н.): Блажевич Владислав (капітан), Котвінський Олександр, Пришко Вадим, Лобаш Богдан, Сікора Ілля, Сось Валерій, Дмитрук Олександр.

2009р - ІІІ місце з естафети 4х100 (осінь): Мазур Іван (9-Б), Хомич Микола (11кл.), Чайка Роман (11кл.), Шматко Дмитро (10кл.).

2009р. - ІІ місце з естафети 4х100 ( весна): Ковальчук Мар'яна (8-Б), Шапошнікова Яна, Красовська Анастасія (9-А), Помян Генгрієтта (6-Б).

2009р. - ІІ місце з естафети 4х100 (весна): Шматко Дмитро, Оттов Роман, Ключинський Степан, Мороз Микола (10кл.).

2009р. - ІІ місце з бігу на 800 м. : Тимощук Тетяна (9-Б).

2009р. - І місце з бігу на 100м.: Шматко Дмитро (11кл.).

2009р. - ІІІ місце з стрибків у довжину: Стрільчук Юлія (9-А).

2009р. - ІІ місце з метання малого м'яча: Ключинський Степан (9-Б).

2009р. - ІІ місце з бігу на 800 м. : Шматко Дмитро (10кл.).

2009р. - І місце з щахів: Мороз Вадим (11-А) , Ковтун Дмитро (9-А), Ковтун Ольга (10-А), Сундутов Сергій (11кл.).

2008р. - ІІ місце з футболу "Шкіряний м'яч" 1996р.н.: Бойко Роман (капітан).

2008р. - ІІ місце з футболу" Діджус Гол": Шматко Дмитро (9-А), Ключинський Степан (8-Б), Василенко Олександр (9-Б).

2008р.  - ІІІ місце з міні футболу (юнаки): Степанюк Дмитро (капітан), Шматко Дмитро (9-А), Дубік Василь , Хомич Микола (10-А), Ключинський Степан (8-Б).

2008р. - ІІІ місце з строибків в довжину: Харчук Юлія (9-Б).

2008р.  - ІІ місце з кросу 1500м.: Серафим Ілона (9-А).

2008р. - І місце з футболу "Шкіряний м'яч": Михальчук Дмитро (капітан) (5-А), Коломієць Артем (5-Б), Жемга Олександр, Максимчук Ярослав, Антонюк Дмитро, Кравчук Роман, Іванов Володимир, Демчук Микола (5-А), Іванюк Василь, Саркісян Альберт ,Бесараб Борис  (5-Б).

2008р - І місце з футболу: Смолярчук Вікторія (капітан), Красовська Анастасія, Пилиповець Оксана, Стрільчук Юлія, Чигін Євгенія, Шапошнікова Яна (7-А), Тимощук Тетяна, Здолбіцка Ольга (7-Б), Гриндій Анастасія (6-А), Черняк Діана (6-Б).

2008р.  - І місце з волейболу: Джаган Іван (капітан), Засипкін Володимир, Касько Тарас, Карнах Ігор, Кундеус Олексій, Поліщук Олександр, Маркопольський Назар (11кл.), Хомич Микола (10-А), Ключинський Степан (8-Б).

2007р. - І місце з кросу 3000м.: Рудніцький Іван (10-А).

2007р. - І місцез кросу 1000м.: Дем'янюк Олександра (9-Б).

2007р. - І місце з бігу на 800м.: Бордун Олена (10-А).

2007р. - ІІ місце з бігу на 100 м.: Волянюк Назар (11-Б).

2007р. - ІІ місце з шахів: Мороз Вадим (9-А), Ковтун Дмитро (7-А), Ковтун Ольга (8-А).

2007р. - ІІ місце з спортивного орієнтування: Кравчук Наталія (11-А), Матвійчук Тетяна (9-Б), Семенюк Катерина (10-А), Момот Юрій (10-А).

2006р. - ІІ місце з бігу на 100м.: Волянюк Назар (10-Б).

2006р.  - І місце з туризму: Грицишин Євген, Момот Андрій  (11-А), Момот Юрій (9-А), Кравчук Наталя (10-А), Матвійчук Тетяна (8-Б).

2006р.  - І місце з кросу 500м.: Серафім Ілона (8-А).

2006р.  - І місце з волейболу: Черняк Дмитро ( капітан),Саюк Максим, Головінов Юрій, Васюк Володимир (11кл.), Тимошенко Анатолій, Губиш Дмитро, Лящук Любомир (10кл.).

2006р. - ІІ місце з шахів: Сось Юрій, Мороз Вадим, Мороз Зоряна.

2005р. - І місце з метання гранати: Мазнєва Євгенія  9-Б).

2005р. - ІІІ місце з шахів: Сось Юрій, Блищик Олександр (11кл.), Мороз Зоряна (10кл.).

2005р. - ІІ місце з метання гранати: Бокієць Сергій (11-А).

2005р - ІІІ місце з волейболу (дівчата): Мазнєва Євгенія (капітан) (9-А), Попова Тамара, Архип'юк Євгенія, Лашкевич Ірина, Губиш Марія, Бордун Олена, Будзін Юлія (8кл.).

2005р. - І місце з міського легкоатлетичного забігу: Назаренко Олена (10-А).

2005р. - І місце з бігу на 100м.: Кравець Олександра (11кл.).

2005р. - І місце з стрибків у довжину: Чубай Світлана (9-Б).

2005р. - ІІ місце з бігу на 800м., та І місце з кросу на 2000м.: Бордун Олена (8-А).

2005р. - І місце з стрибків в довжину: Сось Юрій (11кл.). 

2004р. -І місце з волейболу: Бокієвець Сергій (11-А) (капітан), Маслюк Олег, Черня Дмитро, Тимошенко Анатолій, Рудий Володимир, Сергодєєв Олександр,

Головінов Юрій, Васюк Володимир, Забейда Микола (всі 9-Б).

2004р. -І місце з стрибків у довжину: Яворський Володимир (9-А)

2005р. –І місце з туризму: Грицишин Євген, Момот Андрій (10-А), Кравчук Наталія (9-А), Момот Юрій, Семенюк Катерина (8-А).

2004р. -І місце з волейболу: Бокієвець Сергій (11-А) (капітан), Маслюк Олег, Черняк Дмитро, Тимошенко Анатолій, Рудий Володимир, Сергодєєв Олександр,

Головінов Юрій, Васюк Володимир, Забейда Микола (всі 9-Б).

2004р. -І місце з стрибків у довжину: Яворський Володимир (9-А)

2003р. - II місце з туризму: Горбатюк Євген, Горус Тетяна (10кл), Грицишин Євген, Момот Андрій (8-А).

2004р. -І місце з бігу 800м. та III місце з біг на 500м. крос: Бордун Олена(7-А).

2004р. -І місце з туризму: Горбатюк Євген, Горус Тетяна (11 кл), Грицишин Євген, Момот Андрій (9-А), Кравчук Наталія (8-А).

2004р. -І місце з метання гранати: Гдовіна Вікторія (11кл).

2003р. - II місце з футболу: Драновський Дмитро (капітан), Скринчук Сергій,

Сфремчук Віктор, Маслюк Олег, Протас Сергій, Сось Юрій, Стратюк Валерій (всі 9-кл).

2003р. -І місце з волейболу: Черняк Олександр (капітан), Сухан Андрій, Омельяненко Олександр (всі 11-кл), Бокієвець Сергій, Єфімчук Віктор, Волох Максим, Берлінець Павло, Стратюк Валерій (всі 10-кл), Маслюк Олег, Бобров Костянтин (9-А).

2003р. - II місце з бігу на 800м.: Бордун Олена (6-А).

2002р. - III місце з волейболу: Єрміліна Тетяна (капітан), Горус Тетяна, Гарасюк Ольга, Шевченко Юлія (всі 9-кл).

2001р. - III місце з баскетболу: Назаренко В’ячеслав (капітан), Ткачов Сергій, Кондаков Юрій, Левицький Дмитро, Пасічник Юрій (всі 11-кл).

2000р. -І місце з туризму: Север’янов Андрій, Ринденко Денис, Кабанов Володимир (всі  11кл), Горус Тетяна, Гарасюк Ольга (8-Б).

2000р. - II місце з волейболу: Ткачов Сергій (капітан), Кузнєцов Максим, Андреєв Андрій, Назаренко В’ячеслав, Пасічник Юрій, Кондаков Юрій (всі 11-кл).

1999р. -І місце з туризму: Север’янов Андрій, Ринденко Денис, Кабанов Володимир, Засухіна Тетяна, Аврамчук Алла (всі 10кл).

1998р. - II місце з волейболу: Лапін Денис (капітан), Савич Ігор, Росквас Олександр, Бойко Роман, Орєховський Максим (1 Ікл.), Ткачов Сергій (9-Акл.)

1998р. - II місце з баскетболу: Приболотна Наталія (капітан), Ринденко Ірина, Аврамчук Алла, Прокопчук Ірина (всі-11кл.), Клигіна Ірина (10кл.).

1997р. -І місце з волейболу: Мельченко Олексій (капітан), Андренко Іван, Білецький Андрій (всі-1 Ікл.), Лапін Денис, Савич Ігор, Росквас Олександр, Бойко Роман, Орєховський Максим(всі-10кл.), Ткачов Сергій(8-Акл.)

1992р. -І місце з баскетболу: Олександр Барчан (капітан), Росквас Валерій, Федоров Євген (всі-9кл.), Барило Сергій, Яхненко Олександр, Кутняк Сергій, Дубовський Олексій, Лебедь Володимир, Ваканов Вадим (всі-11кл.).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Спорт | Переглядів: 25 | Додав: zvir07 | Рейтинг: 0.0/0
School 5 Life
Новий номер шкільної англомовної газети "School 5 Life"

Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Друзі сайту










































Архів записів