Пн, 26 Серпня 2019, 12:18Вітаю Вас Гость | RSS
Дубенська СЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов
Меню сайту
Категорії розділу
Загальні [158]
Шкільні заходи [97]
Випускникам [20]
Конкурси [33]
Результати конкурсів [7]
Вчителям [10]
Спорт [8]
Шкільне відео [21]
Форма входу
Наше відео
Статистика сайту
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Контакти
35604
Рівненська обл.
м.Дубно
вул.Митрополита Шептицького, 3
тел.: (03656) 2-22-56
e-mail: sznz5@ukr.net
Погода в Дубно
Погода в Дубно
Головна » 2019 » Червень » 3 » Творча обдарованість 2019
15:30
Творча обдарованість 2019

Вже стало традицією управлінням освіти та міською радою щороку підбивати підсумки участі обдарованої учнівської молоді в предметних олімпіадах ІІІ - ІV етапів (обласного і всеукраїнського рівнів) та захисту наукових робіт в Малій академії наук (МАН) ІІ - ІІІ етапів (обласного і всеукраїнського рівнів). З кожним роком переможців і призерів з числа учнів нашої школи збільшується. Цього року школа виборола 9 місць на обласному та 2 на Всеукраїнському рівнях: Шевченко Олександр (9-А клас) - з чотирьох предметів: 1 місце з географії (вчитель Клигіна В.І.), біологія, 1 місце, (вчитель Стадійчук О.С.), історія, 2 місце, (вчитель Гончарук Л.М.), англійська мова, 3 місце, (вчитель Тимощук М.А.); Кулаков Богдан (9-Б клас) - перше місце з трудового навчання (вчитель Ляхович В.Х.); Гаврилюк Ярослав (11 клас) перше місце з географії (вчитель Клигіна В.І.), математика, 3 місце, (вчитель Вітчук І.В.); Тимощук Роман (10 клас), 3 місце з фізики (вчитель Янок П.Г.); Онищук Богдана (10 клас) 2 місце з англйської мови (вчитель Назаренко В.В.), 2 місце в МАН (секція "Англійська мова"), (вчитель Назаренко В.В.); Гузь Тимофій (3-Б клас) 2 місце в конкурсі української мови ім. Петра Яцика (вчитель Сухоплясова С.Б.); Свінтозельська Евеліна (4-Б клас) 3 місце серед юних знавців Біблії.
Гаврилюк Ярослав виборов 1 місце, а Шевченко Олександр 2 місце в ІV етапі олімпіади з географії (вчитель Клигіна В.І.).
Учні та їх вчителі отримали Грамоти та Подяки від Управління освіти Рівненської ОДА, а також грошові винагороди від Управління освіти і Дубенської міської ради та квіти від Профспілки працівників освіти.

Серед нагороджених були наші учні:

  1. Гаврилюк Ярослав
  2. Шевченко Олександр
  3. Кулаков Богдан
  4. Онищук Богдана
  5. Тимощук Роман
  6. Гузь Тимофій
  7. Свінтозельська Ангеліна

Та наші вчителі:

  1. Вітчук Інна Василівна
  2. Гончарук Людмила Миколаївна
  3. Стадійчук Оксана Степанівна
  4. Назаренко Вікторія Вікторівна
  5. Тимощук Марія Андроніївна
  6. Янок Петро Григорович
  7. Клигіна Валентина Іванівна
  8. Сухоплясова Сніжана Богданівна
  9. Ляхович Василь Хомич

  

  

 

Категорія: Загальні | Переглядів: 48 | Додав: zvir07 | Рейтинг: 0.0/0
School 5 Life
Новий номер шкільної англомовної газети "School 5 Life"

Пошук
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Друзі сайту




















































Архів записів